Sponsorlu Bağlantılar

Bir Instagram profilinde neden iki farlı takipçi sayısı var?

44 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda sizlerden gelen sorulara cevaplar aramaya çalışacağız. Bu sorulardan biride Bir ınstagram hesabında neden iki farklı takipçi sayısının olduğuna dair sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Instagram, bir kişinin profilinin takipçi ve takip ettiğini kişilerin sayasını görmemize izin vermektedir. Bu sayede kaç kişiyi takip ediyor veya takip ediliyor bunu görebiliriz.

Instagram da iki farklı hesabınız varsa bir hesaptan diğerine geçerken aynı profili kontrol ettiğiniz de iki farklı takipçi veya takip edilen sayısında farlılık görebilirsiniz.

Bu takipçi sayısında neden bir tutarsızlık olduğunu merak etmenize neden olabilir. Kişiyi takip ettiğiniz veya onların sizi takip ettiği bir ana hesabınız olabilir. Bu durumda takipçi veya takip sayısının ana hesabınızda gördüğünüzden daha az olduğunu fark edebilirsiniz.

INSTAGRAM NEDEN İKİ FARKLI HESAP İÇİN FARKLI TAKİPÇİ/ TKİP SAYISI GÖSTERİR

Bunun birkaç nedeni olabilmektedir. Bunun başlıca nedeni insanlar senin en çok kullandığın ana hesabınızı takip ederken diğer yedek hesabınızı, ikinci hesabınızı engelleyebilmektedir. Burada tercih en az takip edilen veya takipçisi olan hesabı engellemeleridir.

TAVSİYE VİDEO;

Böylece ikinci hesaba geçerken engellenmiş olabileceği ihtimali ile sayılarda farklılıklar görülecektir. Bundan emin olabilmek için ana hesabınızdan diğer ikinci hesabınızdaki kişiyi aratarak arama sonuçlarında var mı yok mu kontrol etmeniz yeterlidir.

INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Böylece neden az olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Bu konumuzda bir instagram hesabında neden farklı takip/takipçi sayısı görünüyor sorusuna cevap vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. Instagram ile ilgili sorularınız için yardım ve destek hattından bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın