Sponsorlu Bağlantılar

İnstagramda hangi konu etiketlerini takip ediyorsunuz

287 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konu anlatımında instagramda takip ettiğiniz konu etiketleri hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

İnstagramda bir kullanıcıyı takip ettiğiniz gibi artık konu etiketlerini de takip edebileceğiniz bir özelliğin olduğunu az buçuk çoğu kullanıcılar bilmektedir. Bilmeyenler için ise kısa bir konunun açıklamasını yapalım.

İnstagram hikâyelerinde bir hikâye oluştururken #konu etiketi eklediğiniz o konum etiketinde eğer profil gizli değil herkese açıksa etiket hikâyeleri arasında diğer kullanıcılar da takip ediyorsa veya etiket konu aramalarında görüntülenecektir.

Bunun dışında konu etiketlerinde görüntülenme dışında aynen kullanıcıları takip ettiğiniz gibi merak ettiğiniz etiketleri takip edebilirsiniz.

Konu etiketini nasıl takip edilir? Arama motoruna takip edeceğiniz etiket ismini yazarak aratınız mesela #konya #istanbul gibi veya #moda gibi aramalar yaparak etiketi bulun ve yanına takip et ile bu etiketleri takip edebilirsiniz.

Eğer takip ettiğiniz konuları çok ve bunun üstesinden gelemiyorsanız bu konum etiketlerini yönetmek hangilerini takip ettiğinizi öğrenmek istiyorsanız instagramda yeni gelen özellikle artık takip ettiğiniz konu etiketleri görebilirsiniz.

İNSTAGRAM TAKİP EDİLEN KONU ETİKETLERİ

Takip ettiğin konu etiketleri incelemek ve hangi konuları takip ettiğinizi görebilmek için web üzerinden “https://instagram.com” adresi üzerinden giriş yaparak şu adımları takip ederek etiketleri inceleyin.

  • Ayarlar
  • Gizlilik ve Güvenlik
  • Hesap Verileri
  • Bağlantılar
  • Takip ettiğin konu etiketleri

Ya da bu adrese direk olarak “https://www.instagram.com/accounts/access_tool/hashtags_you_follow”  adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak erişim sağlayabilirsiniz.

Takip ettiğiniz hashtag bu alanda görebilirsiniz. İsteğe göre bu tag ( etiketleri ) arama motoru üzerinden bularak kaldırabilirsiniz. instagram takip ettiğin konu etiketleri bu şekilde listelenmektedir. Topluca hashtag etiketleri görüntülemek için bu şekilde kullanabilirsiniz.

Bu konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın yorumlar kısmına gönderebilir veya soru & cevap sayfamızdan tüm sorularınız için cevaplar alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın