Sponsorlu Bağlantılar

D-Smart iptal dilekçesi

13.368 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda dsmart iptal etme işlemi için dilekçe örneği var mı? Bu dilekçe nasıl hazırlanır veya dsmart iptal etmek için hangi yollara başvurulur bunları sizlere konumuzun akışı için yazmaya çalışacağız.

Doğan yayın holding 2006 yılında çalışmalara başlayan dijital yayın platformudur. Zengin içeriklere sahip olan d-smart’da Tv, İnternet, Tv, DsmartGo gibi bir çok özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetlerden zamanla herhangi bir nedenle yararlanmak istemiyor ve d’smart üyelik sonlandırma işlemini başlatmak isterseniz hangi yollara başvurmak gerekiyor.

d’smart üyelik iptal

Dsmart abonelik iptalinizi gerçekleştirmek için faks, posta yolu iletebilirsiniz. Bunun için sizler için hazırladığımız basit bir dsmart iptal etmek için dilekçe örneğini kendinize göre doldurarak aşağıda vereceğimiz telefon numarasına fakslamanız gerekecektir.

 

D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

 

Kullanıcı Adı ve Soyad : D-smart kimin üzerine kayıtlı ise onunun adı ve soyadı

D-smart Abone No : Üyelik bilgilerinizin kayıtlı olduğu abone numaranız

Cep Telefonu : Sistemde kayıtlı telefon numarası

Konu : ABONELİK İPTALİ TALEBİ

İptal Sebebi : ( hangi sebeple iptal etmek istiyorsanız bunu yazınız )

 

Yukarıda bahsi geçen bilgilerim doğrultusunda …………………  Nolu abonesi olduğum d-smart aboneliğinin iptalini talep etmekteyim. Bu nedenle iptal talebimin bir an önce gerçekleşmesini arz ederim. Tarih : …../……./……..

 

AD VE SOYAD

İptal edecek aboneliğin yasal sahibinin adı ve soyadı

İMZA

 

Eki : Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

 

Yukarıda …….. nokta olan yerleri kendinize göre düzenleyerek yazıcıdan çıktı alarak imzalayın ve 0212 478 03 33 nolu hatta d-smart iptali için dilekçe ve kimlik fotokopisi ile birlikte Faxs çekiniz. Bu çekiğiniz faksın iletildi raporunu da alarak gerektiğinde bir aksilik olması sebebiyle saklayınız ki elinizde bir teyit olsun.

D-smart üyelik iptali için kullanabileceğiniz faks numarası değişmesini olabileceğini unutmayın bu nedenle D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI 0850 266 0266 üzerinden ayrıntılı iptal bilgileri içinde görüşebilirsiniz.

D-SMART İPTAL ETMEDE YAŞANAN SORUNLAR

Üyelik iptali, abonelik bilgilerinin silinmesinde yaşanan bazı sorunlar sıkça şikayet sitelerinde dillendirilmiştir. Bunlardan en çok yaşananı d-smart aboneliğin iptali hemen gerçekleştirmedikleri ve müşterilerin en az üç fatura ödeme durumunda bırakıldığı dile getirilmiştir.

Abonelik silindikten sonra receiver iade sorunları bunlar sıklıkla yaşanan problemler, sorunlar haline dönüşmektedir.

İLİŞKİLİ ARAMALAR

  • Dsmart iptal
  • dsmart üyelik iptali dilekçesi
  • d smart üyelik iptali faks numarası
  • d smart nasıl iptal edilir
  • dsmart aboneliği nasıl iptal edilir
  • dmart üyelik iptal dilekçesi 2018, 2019
  • d-smart abonelik sözleşmesini fes etme
  • d’smart abonelik sözleşmesini fesih dilekçesi

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın