Sponsorlu Bağlantılar

instagram benzer profil önerilerini açma kapama ayarı

6.430 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram, dünya’da en çok kullanılan sosyal ağ platformundan biridir. Fotoğraf ve videolarınızı paylaşabileceğiniz, kısa geçici hikayeler paylaşabileceğiniz bir app uygulamasıdır.

Kullanıcı sayısı 500 milyon kullanıcıya ulaştığı bilinmektedir. Her gün 95 milyon paylaşım yapıldığı açıklandı.

Her gün yeni kullanıcının eklendiği, bu platform’da sizde yeni bir kullanıcı takip ettiğinizde veya bir kullanıcı takip etmeye çalıştığınızda “Takip Et” butonu bastığınızda “Senin için Öneriler” kısmında başka kullanıcılar çıkmaktadır.

Ayrıca arama kısmında bir kişiyi aradığınızda önerilenler, tavsiyeler arasında çıkabilir. Bizde bu konumuzda “İnsanlara takip etmek isteyebilecekleri benzer hesaplar tavsiye edilirken hesabını tavsiyeler arasına ekle”  bu ayar nasıl yapılır, ekle veya çıkar isterseniz bunun görünmesini engelleyebilirsiniz veya bu ayar yeniden aktif edebilirsiniz.

yani biri sizi takip ettiğinde veya siz birini takip ettiğinizde başka kullanıcı hesaplarını’da takip etme önerileri görünsün veya görünmesin bunu siz ayarlayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/accounts/edit/” adresi üzerinden bu özelliği aktif veya pasif edebilirsiniz. Benzer Profil önerileri göstermeyi kapatıp açma işlemini bu yerden hesabınızın durumuna göre ayarlama yapabilirsiniz. Bu ayarları gerçekleştirdiğinizde benzer hesapları kapatma işlemini başarıyla gerçekleştirmiş olacaksınız.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda bahsettiğimiz konumuzda instagram’da karşınıza çıkabilecek benzer hesapları kapatma, sonlandırma hakkında bilgi vermeye çalıştık. Konuyla ilgili olarak sorularınız için bizimle paylaşarak kısa zamanda cevaplar vermeye çalışacağız.

BENZER PROFİLLER NASIL ÇALIŞIR

Instagram’ın çok akıllı bir algoritması var, Instagram, beğendiğiniz resimleri, takip ettiğini sayfaları izliyor. En çok ziyaret ettiğiniz veya instagram arama çubuğunda en çok aradığınız sayfaları, hesapları Bu şekilde benzer öneriler alırsınız. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın