Sponsorlu Bağlantılar

instagramda en çok beğenilen fotoğrafları bulma

400 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagramda trend beğenileri bulma, en çok hangi resimler beğenilmiş konusunda siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız.

Bilindiği gibi dünyaca ünlü popüler trend uygulamalardan biri olan ve video ve resim paylaşma uygulaması olan instagram da milyonlarca kişinin kullandığı paylaşımlar yer almaktadır. Bizde bu konumuzda milyonlarca paylaşımı olan instagram da en çok beğenilen, top10 paylaşımları bulma konusunda sizlere yardımcı olacak uygulamalardan bahsedeceğiz.

Bunun için en çok beğeni alan instagram fotoğrafları konusunda üçüncü parti yazılımlardan faydalanacağımız top nine uygulamasından faydalanacağız.

INSTAGRAM DA EN ÇOK BEĞENİ ALAN RESİMLERİ BULMA

Bu uygulamanın web üzerinden çalışan platformu da olduğundan “https://topnine.co/ adresi üzerinden instagram kullanıcı adı ve mail adresinizi girerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu sitenin şuan Türkiye trendlerini gösteren bir özelliği olmadığı için sadece şuan için yabancı kullanıcılarda en çok beğeni alan kullanıcıları listeye bilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde instagram da en çok beğeni alan fotoğrafları bulma konusunda biraz zaman alarak sizlere listelemesini yapacaktır.

Bu sitenin ayrıca Android ve IOS işletim sistemli telefonları için mağazalarda uygulamaları bulabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; instagram olağandışı bir giriş denemesi saptadık çözümü

Bu yazımızda instagram da en çok beğenilen fotoğraf konusunda nasıl bulunur, nasıl öğrenilir bunu sizler için kullanabileceğiniz uygulamalardan birini vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bizimle paylaşabilirsiniz. İnstagram yardım hattı sayfamızdan instagram da yaşadığınız sorunları bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın