Sponsorlu Bağlantılar

4.5G Yazısı Simgesi Telefonumda Gözükmüyor

2.631 views
Sponsorlu Bağlantılar

01 Nisan 2016 tarihi itibari ile Türkiye mobil iletişimde yeni teknoloji olan 4.5G ile tanıştı 3G bağlantısına göre 10 kat daha hızlı olan internet hızı kullanabilmek için cihazınızın ve sim kartınızın uyumlu olması gerekmektedir. Ücretsiz olarak gsm bayilerinden değiştireceğiniz kartlar ile hazır olabilirsiniz.

Şimdiki sorularımıza gelince cihazınız ve sim kartınız 4.5G uyumlu fakat Cihazınızda 4.5G Simgesi yok neden gelmiyor? bunun için ne yapabiliriz ?

4.5G , 4G veya LTE yazısı yoksa bunun nedeni bulunduğunuz GSM Operatörlerinde 4.5G kayıt olmadığınızdan kaynaklıdır. Bulunduğunuz operatörlere ilk önce kayıt gerçekleştirmeniz ön görülüyor.

4.5G Kayıt Nasıl Yapılır?

Turkcell 4.5G üyeliğini gerçekleştirmek için kısa mesaj olarak 4.5G yazarak >> 2222 numaraya kısa mesaj olarak atabilir ve kayıt talebiniz gerçekleşebilir. Böylece 4.5G aktif hale geçecektir.

Vodafone 4.5G aktif edebilmek için 4.5G yazıp 4545‘e kısa sms göndererek aktif hale getirebilirsiniz.

Türk Telekom eski adı ile Avea hattınızı 4.5G aktif etmek için 4.5G yazın ve 5555 numaraya kısa sms göndererek üyeliğini gerçekleştirmiş olursunuz.

iPHONE Cihaz için Bir ayar yapmak gerekebilir Ayarlar > Hücresel > Hücresel Veri Seçenekleri > Ses ve Veri > buradan ayarınızı LTE seçmeniz gereceksiniz.

Böylece cihazınız üzerinde simgesi görünmeyen 4.5G yazısını göreceksiniz , bu simge görünmez ise ne olur bu 4.5G yazısı olmasa da hızdan faydalanabiliyorsunuz.

Arama Tags & Etiket ;

4.5G simgesi görünmüyor , 4.5G yazını yok , 4.5G Simgesi , 4.5G aktif etme , 4.5G simgesi nasıl getirilir , 4.5G yazmıyor , 4.5G simgesini aktif etme iphone , samsung , Lg , Htc , Android , IOS , 4.5G yazmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın