Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram “Beğendiğin Fotoğraflara Göre” Nedir ?

584 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler olarak kullanılan instagram’da yeni gelen güncellemeler ile farklı özellikleri bir arada kullanabilme imkanı sunmaktadır. Bu güncellemelerin başında ise Keşfet bu bölümde popüler etiketler , kişiler , yerler olarak istediğinizi arayabilirsiniz.

Keşfet bölümünde kişilerin , kullanıcıların paylaşmış olduğu fotoğrafları göreceksiniz. Hiç dikkat ettiniz mi ? b paylaşım yapılan resimlerin , videoların hemen altında “beğendiğin fotoğraflara göre” yazısı nedir ?

instagram beğendiğin fotoğraflara göre

 

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi , keşfet bölümünde görüntülen kişilerin fotoğrafları altında beğendiğin fotoğraflara göre ibaresini göreceksiniz. Bu nedir merak ettiniz mi ?

Siz sürekli keşfet bölümünden birinin resimlerini beğeniyor iseniz , mesela komik paylaşımlar yapan birinin fotoğraflarını beğeniyorsanız keşfet bölümünde çıkan resimlerde daha önceki beğendiğiniz resimlere göre akış sırasına girecek bir resme baktığınızda bu yazı görebilirsiniz yani sizin beğeni yaptığınız resimlere göre listeleme yapacağı için size bu yazı ile bildirim verecektir. Buna şöyle bir örnekleme yapacak olursak google reklamlarıda bu mantıkla çalışmaktadır.

Siz Google Search aramasında powerbank olarak arama yaptığınızda herhangi bir adsense reklamlı siteye girdiğinizde size powerbank fiyatları , reklamları ile ilgili reklam gösterimi yapacaktır sizin arama algoritmasına göre bir reklam sunumu yapmaktadır. instagramda bu mantık da söyledir.

Arama Tags & Etiket ;

Beğendiğin Fotoğraflara Göre nedir , instagram Beğendiğin Fotoğraflara Göre nedir , Beğendiğin Fotoğraflara Göre anlamı nedir , Beğendiğin Fotoğraflara Göre ne işe yarar , Beğendiğin Fotoğraflara Göre

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın