Sponsorlu Bağlantılar

Swarm Ban Nasıl Kaldırılır ?

932 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar; Swarm’da check in yaptıkça Coin kazanıyoruz ancak 4-5 saattir yaptığım check-in lere Coin vermiyor. Kısacası ban yedim sanırım. Bu engeli nasıl kaldırırım. Lütfen acil yardım rica ederim.

Swarm’da Ban yemek genelde yaklaşık olarak 500 kişiye kadar arkadaşlık isteği yollamak , mesaj gönderip burada sizi engellemesi gibi durumlardan rahatsızlık verici davranışlar nedeni ile swarmda ban yemiş olabilirsiniz.

Swarm’da Ban Kaldırma ;

swarm ban hesapları kaldırmak için yapmanız gereken şey daha önceden gönderdiğiniz arkadaş isteklerini kaldırmanız gerekecektir. Bunun için arkadaş istekleri toplu ve tek bir yerde olmadığı için bunları teker teker tespit ederek bu istekleri tekrar geriye almak olacaktır.

Arkadaş istekleri nasıl kaldırılır ? Swarm Gönderilmiş Arkadaş İstekleri  kaldırmak için buradaki yazımı inceleyebilirsiniz. ne kadar çok arkadaş istediğini kaldırırsanız o kadar mesaj gönderme , arkadaş ekleme isteği hızlanmış olacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

swarm ban kaldırma , swarm ban temizleme , swarm banlı hesap , swarm bandan kurtulma

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın