Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome Youtube Pip Özelliği Eklentisi

525 views
Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Cihazlarda Youtube uygulamasında herhangi bir video izlerken izlenen video parmağımızda tutarak aşağı çekerek oynatılan video ile birlikte diğer rahatça gezinti yapabilmek için geliştirilmiş Youtube Pip özelliği artık bundan sonra Google Chrome Eklentisi ile Desktop ( Masaüstü ) bilgisayarlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

youtube pip özelliği

 

film , müzik veya herhangi bir video izlerken dinlerken pip özelliğini kullanarak hem izleyeceksiniz hemde diğer videolar takip için rahat geçişler yapabildiğiniz bu özelliği Masaüstü bilgisayarda kullanmak için kullanacağımız tarayıcı eklentisi “https://chrome.google.com/webstore/detail/youtube-picture-in-pictur/dfanpgpmfdocbeldhfgeafndhoiifgpe” Eklentisi tarayıcınıza kurarak kullanabilirsiniz.

Youtube Picture in Pinture ( beta ) eklentisi ise artık Google Chrome’de izleyeceğiniz videolar ile birlikte diğe videoları inceleme şansınız olacaktır.

Arama Tags & Etiket ;

youtube pip özelliği , youtube tarayıcı gezintisi , youtube gezintiler , youtube pip nedir ? youtube google chrome eklentisi , pip plung-in , youtube pip web app

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın