Sponsorlu Bağlantılar

instagram uygunsuz videolar nasıl şikayet edilir?

1.258 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilindiği gibi video ve fotoğraf paylaşım platformu olan ve dünyaca ünlü ve bir o kadar popüler olan instagram’da takip ettiğiniz veya hashtag ile paylaşılan materyaller yani fotoğraflar ve videolar topluluk kurallarına uygun olmayabilir.

Siz ve çocuklarınız için uygun olmayan bu içerikleri videoları şikayet edebilirsiniz. uygunsuz videoları şikayet etmek için yapılması gerekenler aşağıdaki uygulamanız yeterli olacaktır. Yaptığınız şikayetler instagram tarafından değerlendirilip paylaşımlar kaldırılır veya kullanıcının hesabı kapanabilir.

Peki Uygunsuz video nasıl şikayet edilir? hangi yolla şikayet edilir ? kullandığınız cihaz iphone / İpad  ( ios ) veya samsung , lg yani android işletim sistemli akıllı telefonlar için paylaşımı yapan kişinin materyali üzerine gelerek yapabilirsiniz.

İphone & Windows Phone için *** üç nokta işareti üzerine bastığınızda Android cihazlarda ise üç nokta üst üste yere basarak “uygunsuz içeriği şikayet et” dokunarak uygunsuz videoları şikayet ederek instagrama bildirebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram video şikayet etme , instagramda uygunsuz videolar nasıl şikayet edilir , açık videolar nasıl şikayet edilir , açık saçık videoları şikayet et instagram

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın