Sponsorlu Bağlantılar

instagram Uygulamalar Arası Mesajlaşmayla Tanış Nedir

106 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram uygulamalar arası mesajlaşmayla tanış özelliği nedir, ne işe yarar bununla ilgili bu konumuzda merak edilenleri bulabileceksiniz.

Dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan instagram da akışlarda yeni bir özelliği siz kullanıcılara duyurmaktadır. Bu özellikte uygulamalar arası mesajlaşmayla tanış penceresini görmektesiniz.

Sizlere daha önce instagram web’den mesajlaşma ve instagram bağlı olduğu Facebook sayfalardan mesaj atma özelliğinden bahsetmiştik.

Peki instagram uygulamalar arası mesajlaşmayla tanış ne demek, ne işe yaramaktadır. Şimdi bununla ilgili açıklama yaparak netleştirelim.

İNSTAGRAM UYGULAMALAR ARASI MESAJLAŞMAYLA TANIŞ

Saten bu değişiklik hakkında bilgi al butonu gördüğünüzde size bununla ilgili olarak bazı içerik bilgileri vermektedir.

Açıklama olarak; Artık Facebook hesabı olan kişilere mesaj gönderebilirsin ve onlar da seni bulabilir ve sana mesaj gönderebilir. Kimlerin sana ulaşabileceği belirlemek için gizlilik ayarlarındaki mesaj kontrollerini kullan olarak kısaca bahsetmektedir.

Bu butonu kullanıldığında Uygulamalar arası mesajlaşma ve gizliliğin hakkında size kimlerin mesaj gönderebileceğini seçebileceksiniz.

Bunu dışında hikâyelerinizi kimlerin görebileceği hakkında gizlilik ayarlarını da kontrol edebileceğiniz bir panel vardır.

Bununla birlikte mesajlaşmaya nasıl cevap verebileceğiniz konusunda sizlere bir ayar sunulmaktadır. Şimdi bu ayarlara nasıl ulaşabilirsiniz.

Bunun için instagram Ayarlar > Mesajlaşmayı Güncelle bu kısım üzerinden tüm mesajlarını kontrol edebilirsiniz.

Mesajlaşmayı Güncelle menüsü geldiğinizde bu ayarlarda neler yapılabilir? Şimdi bunu inceleyerek işe başlayalım.

İNSTAGRAM MESAJLAŞMAYI GÜNCELLE NEDİR

Bu özelliği kullanmaya başladığınızda Facebook Messenger uygulamasını kullanmaya başlayacaksınız böylece Facebook ve Instagram üzerinden sohbetleri kontrol ederek iki uygulama arasındaki mesajları birleştirmiş olacaksınız.

Tavsiye Yazı; İnstagram yardım ve destek Hattı

Kısaca instagram uygulamalar arası mesajlaşmayla tanış ne işe yarar denildiğinde Instagram ve Facebook mesajlaşmaları güncellemek suretiyle Facebook Messenger üzerinden sohbet etmenizi sağlamaktadır.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın