Sponsorlu Bağlantılar

instagram trol yorumları silmek için işi kolaylaştırdı

79 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagram, yakın zamanda hesabınızdaki içerikleri denetlemeyi kolaylaştıran bir dizi değişikliği ortaya koydu. Bu değişiklik ile yorumları toplu silme yeteneğini dâhil etmiş bulunmaktadır.

Instagram, bir süredir bu seçeneği test aşamasında denemekteydi. Bugün genel olarak bu özelliğin kullanımını sunmaktadır. Şuan için kendi hesabınızda kullanamıyorsanız yakında ülke, ülke bu kullanımı sunmaya başlamaktadır.

Normal olarak IOS ve Android işletim sistemlerinde yorumu kaldırmak, silmek için üst köşede noktalı alandan yorumları yönetebiliyor veya sağdan sola yorumun üzerinde iken çekerek yorumu silebiliyordunuz.

Şimdi ise yine paylaşım altında üç nokta ( … ) işaretine basarak yorumları yönet kısmından bir kerede silmek için en fazla 25 yorumu seçerek tek seferde bu yorumları kaldırabilir, silebilirsiniz.

Böylece paylaşımlarınızın altında yapılan Trol hesaplardan saçma sapan gönderileri veya istemediğiniz yorumları tek seferde silmek çok kolay olacaktır.

TAVSİYE YAZI; instagram yorumları filtreleme özelliğini kullanma

İnstagram daha önce yorum filtresi ile istenmeyen kelimelere karşı savaşmaktaydı. Fakat trol hesaplarda kelime kurnazlığı yaparak bir nevi amaçlarına yine ulaşabilmekteydi. Şimdi artık tek seferde yorumları silmek mümkün kılınmaktadır.

TAVSİYE VİDEO;

Bununla birlikte bu özellik ile birlikte 3 yorumu sabitleme özelliği de kullanıma sunulmaktadır. İstenilen üç yorumu yine yorumları yönet kısmından sabitlenerek takipçilere en dikkat çekici yorumları okuması için fırsatta sunulmuş olacaktır. KOD: 2020 – 2021 – 2022 – 2023

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın