Sponsorlu Bağlantılar

instagram titreşim özelliği nedir

103 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram titreşim özelliği nedir, ne işe yarar konusunda hiç duymadığınız bir özellik hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Instagram tarafından yeni bir özelliğin test edildiği gelen bilgiler arasındadır. Test edilen bu yeni özellikte kullanıcıların kullanımını artırmak amaçlı olarak birçok yeni özelliğin sunulduğu ve bu yeni gelecek özelliklerden biride “titreşim özelliği” olacağı gelen haberler arasında yerini almaktadır.

Titreşim özelliği hakkında kısaca bilgi aktarmak gerekirse, bu yeni özellik sayesinde kullanıcılardan biri sizin paylaşımlarınızı beğendiğinde size titreşim ile bildirim olacağı nedeniyle doğrudan haberiniz olacağı ve son derece kullanışlı bir özellik olarak ön plana çıkacaktır.

İnstagram titreşim özelliği kullanabilmek için cihazınızdan bu özelliği aktif etmeniz, yetkilendirmeniz gerekecektir. Normalde instagram bildirimleriniz açıksa beğeni, yorumlar saten telefonun kapalı ekranında düşmektedir.

İnstagram titreşim özelliği sayesinde gelen beğenileri artık telefonun titreşim özelliği ile almanız mümkün olacaktır.

Tavsiye Yazı; instagram yardım ve destek hattı

Bu konumuzda instagram titreşim özelliği nedir, instagram titreşim ne işe yarar konusunda bilgi vermeye çalıştık. Bu yeni özellik test aşamasında olduğu ve kullanıma sunulduğunda sayfamızdan tekrar yayınlayacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın