Sponsorlu Bağlantılar

Donanım değişikliği sonrası Windows 10 etkinleştirme

269 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarda donanım değişikliği nedeniyle yaşanan lisans etkinleştirme sorunu ve bununla ilgili olarak sorunun nasıl çözüleceğine dair ipuçları vereceğiz.

Sizlerde işletim sistemi olarak Win 10 kullanıyor ve donanım değiştirdikten sonra { anakart, ram, işlemci } sonrasında yaşanan hatalar, problemler arasında lisans etkinleştirme sorunu başta olmak üzere birçok neden gösterilmiştir.

Bizde bu konuda donanım değişikliği sonrası lisans etkinleştirme nasıl yapılır? Bunu yazımızda sizlerle paylaşarak çözümü vermeye çalışacağız.

Bunun yanında diğer lisans sorunları “Windows 10 lisansınızın süresi yakında dolacak” gibi buna benzer birçok uyarı mesajları alabilirsiniz.

LİSANS SORUNU WİNDOWS 10

Şimdi asıl konumuz olan donanım değişti lisans sorunu konusunda aşağıda vereceğimiz ipuçları ile kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Güncelleştirme
  • Etkinleştirme
  • Sorun gider

Size farklı bir pencerede birkaç soru paneli gelecektir. Bu pencerede “bu cihazın donanımında yakın zamanında değişiklik yaptım” link adresine basınız.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda adımları uyguladığınızda Windows 10 lisans etkinleştirme problemi çözülecektir. Donanım değiştirme nedeniyle oluşan etkinleştirme sorunu bu şekilde düzeltilmiş olmaktadır.

Bu konumuzla alakalı veya diğer bilgisayar sorunları için bize bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize sorularınızı iletebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın