Sponsorlu Bağlantılar

instagram “tanınmış kişi” profil yazısı nasıl değişir?

62 views
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceki konularımızda tanınmış kişi profili nasıl yapılır? konusu üzerinde durmuştuk, bir kişinin instagram profiline girdiğiniz’de bazı profil yazılarının olduğunu görmüşünüzdür. Bunlara örnek verecek olursak doğrulanmış siteler, medya, müzisyen/grup, bilim sitesi, eğlencelik  gibi kişi yazıları dikkatini çekmiştir. Bu konumuzda anlatacağım konu önceden girdiğiniz bir Facebook Sayfasını instagram hesabınıza bağladığınızda istemediğiniz profil yazısını değiştirmek konusunda anlatım yapmaya çalışacağız.

“Bu kategori Facebook Sayfandan deliyor. Değiştirmek için Facebook’taki ayarlarına git.”

Bu profil yazıları Facebook Sayfasına göre olduğu için profil yazısı değiştirmeyi Facebook üzerinden yapılacağını belirtebiliriz. instagram profilinden değiştirmeye kalkıştığınızda yukarıda gibi sorun yaşanabilmektedir.

instagram tanınmış kişi yazısı değiştirme için facebook sayfa türünü değiştirme konusunu üzerinde duracağız. Facebook Sayfası oluştururken açtığınız türü değiştirdiğinizde bu sorun düzelecektir. sayfa türü nasıl değişir? şimdi bunu anlatmaya çalışacağız.

Facebook sayfa türünü değiştirme ;

sayfa kategori değiştirme, hakkında yapılması gerekenler “https://www.facebook.com/help/222732947737668?helpref=faq_content” adresi üzerinde detaylı olarak anlatılmaktadır. Bu nedenle birde biz yüzeysel olarak anlatmaya çalışacağız. 

  • sayfaya giriş yapınız sol tarafta “Hakkında” yazı göreceksiniz. 
  • Genel > Kategori > Düzenle > bu adımları izleyerek sayfa türünü değiştirebilirsiniz.

sayfa türü, sayfa kategorisi değiştiriyoruz böylece instagramda profil yazısını değiştirmek bu şekilde mümkün olacaktır. Peki bu işlemleri yaptınız fakat instagram profil türü değişmedi o zaman ne yapacağız. instagram > ayarlar > bağlantılı hesaplar > facebook > bu adımları izleyerek burada sayfayı kaldırın ve yeniden facebook sayfanızı bağlayın böylece instagram tanınmış kişi yazısı değişecektir. 

Arama Tags & Etiket;

instagram tanınmış kişi türü değiştirme, instagram tanınmış kişi yazısı nasıl değişir, tanınmış kişiye çevirme, reklamcılık/pazarlama, Müzisyen/grup, Sanatçı, profil yazısı değişikliği, profil yazısı nasıl değişir, profil ünvan değiştirme,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram “tanınmış kişi” profil yazısı nasıl değişir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

    • instagramda tanınmış kişi oluşturmak için facebook sayfasını bağlamak gerekir o yüzden

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın