Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Takipçi Artırma Yolları

4.575 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuzda instagramda takipçi kazanma yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Daha önceki konularımızda instagram beğeni kazanma nasıl yapılır bununla ilgili olarak bilgiler vermiştim. şimdi konumuzda takipçi kazanma ile ilgili olarak işin hile yolu ile değilde normal şekilde yani organik olarak nasıl takipçi artırılır bunun üzerinde fikir vereceğim.

instagram’da hile ile takipçi satın aldığınızda doğa bilecek dezavantajlar hakkında bilgi vereyim. Takipçi kasma gibi bir çok siteler mevcut buradan bin , iki bin tane takipçi satın aldığınızda bunların sizi geri unflow etmesi muhtemel hemen gerçekleşir ve takipçi sayınızın anormal yükselmesi ile birlikte hemen bir düşüşe geçer.

twitter takipçi arttirma

 Bununla birlikte fazla aldığınız takipçi , kullanıcı adınızın ban yemesine sebep olacaktır ve kullanıcı adınızı bir daha kullanamayacaksınız. Bunları göz önünde bulundurmanız gerecek. Şimdi organik instagram takipçi kazanma nasıl oluyor bununla ilgili olarak konumuza geçelim.

Süreklilik ve Konsept

Paylaşımlarınız süreklilik arz etsin , devamlı aynı aralıklar ile paylaşım yapmanız sizin avantajınıza ayrıca paylaşımlarınız tek bir konsept üzerinden olması faydalıdır. Örnek bir bujiteri , hediyelik eşya veya bir saat satanlar aynı konsept üzerinden gider ama bireysel olarak paylaşım yapanlar’da ya bir manzara resimleri , pratik bilgiler gibi aynı çerçevede olmalı bir oradan bir oradan paçal bir paylaşım sizin için dezavantajlı olacaktır.

Kalite içerik iyi Görseller

Paylaşacağınız fotoğraflar , Resimler iyi bir , resim kalitesi , çözünürlük özgün resimler sizin için iyi olacaktır.

 

Etiket Kullanın

paylaştığınız resimlere konum ve etiketler kullanın , bu etiketler paylaştığınız içerik , materyallere uygun olmalıdır. Örnek olarak bir manzara resmi kullanıyor iseniz buna has etiketler sizin hemen instagram beğeni kazanma olasılığını artıracaktır.Mevlana Resmi için şu şekilde bir etiket örneği kullanabilirsiniz.

 

konya

Etiket : #konya #mevlanamusium #karatay #turkey travel #travel #ziyaret #gezi

Bu tarz gezdiğiniz gördüğünüz yerleri etiketler ile ve Konum Şeklinde paylaşırsanız , instagram yeni özelliğe göre aramalarda bu etiketler ve konum (yer) aramalarında görünecek ve instagram beğeni ve takipçi kazanacaksınız.

Etkileşim

Paylaşım yapılan her instagram fotoğrafları altına yapılan yorumlara sıcak cevaplar vererek takipçilerini devamlığı sağlamış olursunuz yani sizi takip etmekte bırakmazlar ve takipçi sayınızı’da artırırsınız. 

Bu metotlara uyduğunuz’da ve belirli periyot aralığında yaptığınız paylaşımlar takipçilerin bir beklentisini sağlayacak ve organik takipçi kazanmış olacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram Takipçi Artırma Yolları (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhabalar Adem bey benim aktif fesbook hesabım var sayfamda var içerisinde yalnız Instagram da açtım Instagram da ücretsiz sponsor reklam vermek istiyorum nasıl olur acaba teşekkür ediyorum

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın