Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm } err_timed_out hatası

9.664 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda Google Chrome , Yandex , Safari , i.Explorer , Mozilla – Firefox Tarayıcılarda sörf yaparken sıkça rastlanan sorunlardan biride err_timed_out hatasıdır.

err_timed_out chrome sorunu neden kaynaklıdır ve err_timed_out çözümü nedir , bununla ilgili olarak elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağım. Google Chrome son zamanlarda sıklıkla hatalar vermeye başladı , bu web sayfası kullanılamıyor ve buna benzer bağlantı sorunları yaşanmaktadır.

ERR_TIMED_OUT

Aslında bu hata sadece chrome tarafınca düşünülmesi hata olur , bağlı olduğunuz ve girmeye çalıştığınız web sitesinin bulunduğu server sunucular yavaş çalışması , yoğunluk err_timed_out sorunu yaşatabilir. Bunun için bizim tarafımızda olan çözüm yollarını uygulamamız gerekecektir.

err_timed_out sorunu nasıl çözülür?

Bu konuda en etkili yol dns değiştirmektedir. Bilgisayarınızın Dns Adresini değiştirin ve bağlantı yapmak için tekrar deneyiniz.

Dns Adresi Nasıl Değişir? 

Güncel Dns adresi için İnternet üzerinden bulabilirsiniz ben genelde google dns ayarlarını kullanıyor 8.8.8.8 – 8.8.4.4 adresini denemenizde veya 195.175.39.39 – 195.175.39.40 adreslerini deneyin.

* Diğer çözüm yolu , tarayıcınızda vpn bağlantı eklentileri kullanıyor iseniz bu eklentileri iptal edin ve tekrar bağlantı kurmaya çalışınız. Eklentiler bazen bu hataları vermektedir.

* Tarayıcılar için Proxy Ayarı kullanıyor iseniz normal bağlantı şekline geçin ve tekrar bağlanmayı deneyiniz.

* Dns cach belleğini temizleyiniz  ve tekrar bağlantı yapmayı deneyiniz , win + r tuşları işe çalıştır penceresi açın ve cmd komutunu yazın arkasından ipconfig /flushdns komutunu yazarak cach belleği temizleyin.

Arama Tags & Etiket ;

err_timed_out hatası nasıl çözülür , err_timed_out sorunu nasıl çözülür , err_timed_out chrome , err_timed_out windows 7 , err_timed_out windows 10 , err_timed_out error , err_timed_out hata düzeltme

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın