Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram takip ettiklerini yeni / eski tarihe göre sıralama

193 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram takip ettiklerinizi takip etme tarihine göre yeni veya eski tarihine göre nasıl sıralanır bunu yazımızda paylaşacağız.

İnstagram yakından takip edenler instagram farklı bir algoritmada çalıştığını bilmektedir. Bu karışık algoritmaya pek akıl sır ermemektedir. Buna şöyle bir örnek verecek olursak hikayenize bakanların neye göre sıralandığı veya sizin gönderilerinizi beğenenlerin hangi sıralamada olduğu instagramın farklı çalışan algoritmasıyla alakalıdır.

Bu yazımızda takip ettiklerinizi yeni tarihe göre veya eski tarihe göre nasıl sıralanır konusunda en az buna aklımızın ereceği şekilde bir özellik hakkında bilgi vereceğiz.

İnstagram da takip ettiklerinizi kronolojik sıraya göre yani tarihe göre artık görmeniz mümkün olacaktır. İlk önce hangi hesabı takip ettiğinizden en son hangi instagram hesabını takip ettiğinize göre sıralama yapabilirsiniz. Şimdi bu işlem nasıl yapılır bunu göreceğiz.

İNSTAGRAM TAKİP HESAPLARINI TARİHE GÖRE SIRALAMA

İnstagram da takip ettiğiniz hesapları sıralamak için size iki koşul sunmaktadır. Bunlar yakın tarihine göre ve eski tarihe göre sıralama yapabilirsiniz.

İnstagram Uygulaması > Profil > Takip ettiklerinize gelerek bir kere dokunduğunuzda karşınızda “sıralama” yazan yere yukarı ok, aşağı ok ↑↓ şeklinde bir simge çıkacaktır.

Yukarıda gördüğünüz gibi size bir pencere açılacaktır. Bu pencerede Varsayılan olarak durmaktadır. Bu varsayılan ayar nedir burada instagram da en çok etkileşim yaptığınız hesaplara göre takip ettiğiniz kişiler sıralanmaktadır.

Takip etme Tarihi: En Yeni bu ayarda en son takip ettiğiniz kişilerden başlamaktadır. Böylece bu ayarı kullanarak en son kimi takip ettiğinizi görebilirsiniz.

Takip Etme Tarihi: En Eski bu ayarda instagram hesabını açtığınızda ilk kimi takip ettim diye düşünüyorsanız buradan öğrenmeniz mümkündür.

TAVSİYE VİDEO;

Yukarıda üç farklı seçeneği kullanarak instagram hesabınızla ilgili olarak kişileri sıralamasını yapabilirsiniz. Burada karşınıza farklı bir özelliği de görebilirsiniz. Bir önceki konumuzda en az etkileşimde bulundukların nedir hakkında bilgi vermiştik.

Bu konuyla alakalı yazımızı da buradan okuyabilirsiniz. Bu konumuzda sizlere instagram takip ettikleriniz nasıl sıralanır konusunda bilgi vermeye çalıştık.

Konumuzla ilgili instagram sorunlarınız, hatalar, problemlerinizi bize konumuzun altında yorumlar sekmesi üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın