Sponsorlu Bağlantılar

Netflix otomatik önizleme’yi kapatma

50 views
Sponsorlu Bağlantılar

Netflix sayesinde beğenilen dizileri, filmleri izleme imkânı sunmaktadır. Bu güzel dijital platform da otomatik ön izleme kendiliğinden oynamaktadır. Bizimde bu yazımızda Netflix otomatik özizlemeyi kapatma konusunda siz takipçilerimize ve bu konuda araştırma yapan kullanıcılar için bilgiler aktaracağız.

NETFLİX ÖZİZLEMEYİ KAPATMA

Bu otomatik kendiliğinden oynayan önizleme özelliği kapatmak için bunu web tarayıcı üzerinden girerek yapmanız gerekecektir. Buradan yaptığınız ayarlar tüm cihazlar için geçerli olacaktır.

  • Bunun için bilgisayar üzerinden veya akıllı cihazınızın “web tarayıcısı” üzerinden netflix uygulamasını açınız.
  • Profil
  • Profil üzerinde kalem simgesine girerek “düzenleme” kısmına giriniz.
  • Önizleme kutucuğu önündeki tik işaretini kaldırmanız yeterli olacaktır.

Böylece netflix otomatik oynatılan ön izlemeleri kapatabilirsiniz. Böylece internet kotası kullanımı kontrol altına almış olabilirsiniz.

Bu yazımızda netflix de kendiliğinden oynayan önizleme videolarını kapatma konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altından yorumlar sekmesi üzerinden bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın