Sponsorlu Bağlantılar

instagram da en az etkileşimde bulunduğun hesaplar nedir

1.385 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagramın yeni bir özelliği olan “en az etkileşimde bulundukların” özelliği nedir, ne işe yarar, ne demek konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Beğendiğiniz, hikayesini takip ettiğiniz, mesajlaştığınız veya daha fazla etkileşim sağladığınızın dışında kalan hesapları instagram algoritması sizin gösterecektir. Bu algoritmaya göre;

EN AZ ETKİLEŞİMDE BULUNDUKLARIN NEDİR

Son 90 günde en az etkileşimde bulunduğunu ( gönderilerini beğenmek veya hikayelerini ifade bırakmak gibi ) hesaplarını incele.

Şeklinde takip ettiğiniz kişileri listelediğiniz de bu hesapları da görebileceksiniz. Bunun dışında “Akışta en çok gösterilenler” özelliği ile de en çok gördüğünüz hesapların bir listesini de sizler için sunmaktadır.

Burada hesabınızda yaptığınız takiplerde en çok beğeni, izlenme olarak takip ettiğiniz veya en az akışınız da görmediğiniz yani etkileşimde olmadığınız hesapları sizler için ayrı ayrı listelemek ve bunlar ile ilgili fikir vermek amacı gütmektedir.

AKIŞTA EN ÇOK GÖSTERİLENLER NE DEMEK

Bu amaçla en az etkileşim sağladığınız hesapları tespit ederek bunları takipten çıkarabilirsiniz veya en fazla hangi sayfaların, kişilerin paylaşım yaptığını hangi hesapların gönderilerini beğendinizi bu şekilde öğrenmiş olabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda instagram en az etkileşimde bulundukların ne demek, ne işe yarar, akışta en çok gösterilenler nedir konusunda sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden sorunlarınızı, hatalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın