Sponsorlu Bağlantılar

instagram takip etme sorunu

4.428 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda popüler sosyal ağlardan biri olan ve kullanıcı sayısı milyonları bulan instagram takip etme sorunu veya instagram takip edememe sorunu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım. 

sizlerden gelen instagram yardım ve destek üzerindeki sorulardan biride istagram’da kullanıcıyı takip et butonuna bastığımda istek engellendi hatası ile karşılaşıyorum bu sorun kaynağı nedir? nasıl çözülür? hakkında bilgi almak için gönderilen sorulardır.

instagram ‘da kimseyi takip edememe sorunu farklı nedenlerden kaynaklı olabilmektedir. Bu nedenleri yaptığınız agresif hareketler nedeniyle oluşabilmektedir. Bu nedir? ardı ardına fazla kişiye takip et isteği göndermek bunun başlıca nedeni olabilmektedir. 

instagram limit aşımı yapmış iseniz hesabınız geçici olarak askıya alınmış olma nedeniyle takip etme sorunu yaşanabilir. Bunun için bir kaç beklemeniz gerekmektedir ayrıca mutlaka instagram limitleri ‘ne uymanız gerekecektir. 

intagram ‘da takip edemiyorsanız diğer bir nedeni genel sorunlardan biri olan akış yenilemedi sorunun en temel niteliklerinden biri olan internet bağlantısı olabilmektedir. Wi-Fi ağı ile bağlantı kuruyorsanız , kullandığınız cihaz için mobil bağlantı kurmaya çalışın veya tam tersini yapınız. Bağlantı sorunu var mı yok mu? bunu kontrol etmek gerekecektir. 

Ayrıca yoğunluk nedeni ile instagram sunucularında yaşanan aşırı yoğunluk nedeniyle bu sorunları alabilirsiniz. Bu nedenle bir kaç saat sonra tekrar deneyiniz. Kısaca instagram takip sorunu yaşanıyorsa bir kaç gün bekleyiniz, paylaşım yapabilirsiniz ama arkadaşlık isteği, takip et butonu bu süreçte fazla kullanmayınız. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram takip etme sorunu (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Facebook ve İnsgtram artık kullanmıyorum sebebi ise sürekli tel onay kod sorması tamam tel no giriyom onay kodunu dogrultarak açıyorum fakat tekrar yine kod soruyo yine giriyom yine soruyo artık kına geldi bu olay çözülsün diye takip kasmada yapmıyorum aynı sorun devam ediyor ne yapcam ben şimdi ?

  2. Merhaba Ali Bey,
    İnstagram ve Facebook’ta önceden doğrulanmış tel numarayla başka herhangi instagram veya Facebook hesabına aynı numarayı girerseniz sizden tekrar doğrulanmasını ister. Demek istediğim şu:Bir telefon numarayla instagram ve Facebook’ta sadece tek hesabı doğrulama Hakkı’nız vardır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın