Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Sorry, something went wrong hatası çözümü

728 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda alınan bir hata üzerinde çözüm önerileri sunmaya çalışacağız. Bu hatalardan biride “sorry something went wrong. we’re working on getting this fixed as soon as we can” hata mesajıdır.

Bu kelimenin Türkçe açılımını çevirdiğimiz de “Üzgünüm, bir şeyler ters gitti. Üzerinde çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede düzelteceğiz.” Olarak karşılık gelmektedir.

Bizde instagram da uygulamada karşınıza çıkan bu sorunun çözüm önerilerini sizler için neler yapabileceğinizi bu yazımızda vermeye çalışacağız.

Bu sorun genel olarak instagram tarafından sunucular, güncellemeler ve instagram tarafından yaşanan problemler nedeniyle alınmaktadır. Kısaca bu sorun sizin tarafınızca değil instagram tarafından yaşanan problemler nedeniyle yaşanmaktadır. Bu tür problemler nedeniyle uygulamaya girişlerde problemler yaşanmakta ve “sorry something went wrong. we’re working on getting this fixed as soon as we can” olarak karşınıza çıkan hatalar yaşanmaktadır.

Bu nedenle sizin yapacağınız herhangi bir şey yoktur sadece sizin yapmanız gereken telefonun, tablet veya instagram giriş yaptığınız cihazların işletim sisteminin güncel olması aynı zamanda uygulamanın güncel olup olmadığını kontrol etmek olacaktır.

Tavsiye yazı; instagram yardım ve destek hattı

Bu sorun tüm instagram üzerinde yaşanabileceği gibi ülke bazında yaşanan güncellemeler, server hataları nedeniyle ülke bazında da yaşanan problem oluşturmaktadır.

Konumuzu özetleyecek olursak sorry something went wrong. we’re working on getting this fixed as soon as we can sorunu çözümü için biraz beklemek, sabır ederek sorunun çözümünün kendiliğinden sağlanmış olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın