Sponsorlu Bağlantılar

Tumblr kullanıcı { kişi } engelleme

258 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Tumblr kullanıcı nasıl engellenir konusunda sizlere bu yazımızda bilgiler vermeye çalışacağız.

2007 yılında kurulmuş olan bu blog sayfasında binlerce kullanıcıya kısa zamanda ulaşmıştır. Dünyaca ünlü ve tanınan bu blog açma sayfası Tumblr de kişi engelleme konusunda fazla araştırmalarda yapılmaktadır.

Bizde bu konuda Tumblr kişileri engelleme nasıl yapılmaktadır konusunda sizlere araştırma yapan kullanıcılara bilgilerimizi bu makalemizde anlatacağız. Engellediğiniz kişiler unutmayın hesap bazlı olduğu için farklı hesaplardan yine de sizi görebilmektedir.

TUMBLR KİŞİ NASIL ENGELLENİR?

Sosyal ağlarda en çok kullanılan platform da kullanıcıyı engellemek için yapmanız gerekenler aslında oldukça basittir.

  • Engelleyeceğiniz kişinin profilini görüntüleyin
  • Kişinin sayfasını açtıktan sonra sağ üst köşe küçük kullanıcı simgesini göreceksiniz.

Burada küçük insan simgesine basınca menü açılacaktır.

Tumblr kişiyi engellemek için “engelle” menüsüne bastığınızda bu kullanıcıyı tamamen engellemiş oluyoruz.

Ardından engelli kişileri nereden görebiliriz? Engellediğimiz kişilerin engellini nereden kaldırabiliriz? Bununla alakalı olarak hemen bununla ilgili ipuçlarını vereceğiz.

Engellediğiniz kişileri görüntülemek için “https://www.tumblr.com/settings/blog/kullanıcıadı” kısmından engelli kişileri görebilirsiniz.

Yada Ayarlar > Kullanıcı adınız ve Engellenen Tumblr’lar kısmı üzerinde görebilirsiniz. Bu alandan kullanıcı adını biliyorsanız kullanıcı adına göre engelleme yapabilir veya herhangi bir engelli kişinin engelini, block kaldırabilirsiniz.

Bloke olmuş kişinin hesabını tekrar akış panosunda görebilirsiniz. Bu konumuzda Tumblr kişiyi bloklama veya engelini kaldırma konusunda sizlere bilgi verdik. Bu konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın