Sponsorlu Bağlantılar

instagram siyah ekran sorunu ve çözümü

46.574 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda farklı bir instagram sorunu ile karşı karşıyayız, daha önceki konularımız da sizlere bu sorunlardan biri olan instagram beyaz sayfa sorunu hakkında sizlere bilgiler vermiştik. Bu konumuz da ise bu sorunun bir farklısı olan instagram siyah ekran sorunu hakkında bu sorunlara cevaplar arayacağız.

Siyah ekran problemi genel olarak bir uygulama içinde bir kullanıcının hikayesi izlemek için girdiğiniz de siyah ekran ile karşılaşabilirsiniz. Bunun yanında bazen de paylaşılacak fotoğraf, resimlerde filtre uygulandıktan sonra ekranda siyah ve gri renk tonlarında görünmesinden dolayı yaşanan hatalar, sorunlar oluşmaktadır.

Bizde instagram siyah ekran hatası çözümü konusunda sizlere problemin nasıl çözüleceğine dair ipuçları vererek bu sorunları ortadan kaldırmak için çözüm üreteceğiz.

İNSTAGRAM SİYAH EKRAN SORUNU NASIL ÇÖZÜLÜR?

Bu konumuzda siyah ekran çözümü için sizlere aşağıdaki adımları uygulamanız gerekebilir. Şimdi bunu adım adım uygulayalım.

  • Kullandığınız Android telefonlarda Samsung, Lg, Htc ve diğer tablet gibi cihazlarda ve İOS işletim sistemli iphone, ipad telefon ve tabletlerin işletim sistemi güncellemelerini kontrol ediniz. Güncel olduklarından emin olunuz.
  • Kullandığınız instagram uygulamasının güncel olmasını kontrol ediniz.
  • Cihazınız da saat ve tarih ayarını kontrol ediniz.
  • Android cihazlarda ön bellek ( cache ) temizleyin ve yeniden deneyin.
  • Görselleri video, resimleri yeniden yüklemeyi deneyin.
  • instagram siyah ekran problemi genel olarak android cihazlarda sıklıkla gözükmektedir. Bunun için mobil internet paketiniz de yada bağlı olduğunuz internet bağlantısında oluşabilecek yavaşlıklar nedeniyle eksik yükleme ve siyah ekran sorunu yaşatacaktır.
  • instagrama bağlı üçüncü parti yazılımlar varsa bunları kaldırın.
  • instagram.com sayfası üzerinden giriş yaparak izin verdiğiniz tüm uygulamaları kaldırın. Bu uygulamalar nasıl kaldırılır konusunda instagram izinli uygulamaları kaldırma konusunu okuyabilirsiniz.

Yukarıda sizlere başlıklar halinde verdiğimiz çözüm yollarını deneyerek instagram siyah ekran sorunu kaldırmak için adımları teker teker deneyebilirsiniz. Bu sorun bazende instagram sunucuları tarafından yaşanabilmektedir. Yoğunluktan sonra bir kaç saat sonra tekrar deneyebilirsiniz.

instagram siyah ekran ve çözümü ile ilgili sorularınız için instagram yardım ve destek hattı üzerinden diğer sorunlarınız için veya soru & cevap sayfamızdan http://sorucevap.ademocut.com/  tarafımıza tüm sorularını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın