Sponsorlu Bağlantılar

swarm harita özelliğini nasıl gizlenir?

1.172 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda swarm harita özelliği nasıl gizlenir? Bu konuda sizlere bilgiler aktarmaya çalışacağız. Swram harita özelliği ile gittiğiniz Dünya’da ki ülkelerin veya Ülkemizde gittiğiniz şehirleri yaptığınız swarm check in ile görebilme özelliğine sahipsiniz.

Swarm harita özelliğini sadece kendinizin ve arkadaşlarınızın görebileceği şekilde iki farklı ayarı olduğunu söyleyerek Swarm harita gizleme konusunda haritalar nasıl gizlenir? Bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu harita arkadaşlarınız sadece eğer açıksa görebilir, arkadaş olmayan birinin bu haritayı görmesi mümkün değil fakat öyle bir durumda harita baktığınız da hangi ülkelerde yer bildirimi yaptığını görülebildiği için bu haritayı diğer arkadaş olduğunuz swarm kullanıcılarından saklama ihtiyacı duyabilirsiniz.

SWARM HARİTASINI GİZLEME

Diğer arkadaşlarınızdan da gizlemek için aşağıdaki adımları takip ederek haritayı gizleyebilme imkanı size sunmaktadır.

Burada haritayı diğer arkadaşlarınızdan gizlemek, görünürlüğünü kapatmak için “Yalnızca Sen” ayarını seçmeniz yeterli olacaktır.

Bu ayarı seçtiğiniz de artık haritayı sadece siz görebileceksiniz. Böylece hangi ülkede hangi şehirde olduğunuzu diğer arkadaşlarınızdan gizleyebilirsiniz.

Bu konumuzda swarm haritası nasıl gizlenir? Gizlilik konusunda bilgilerinizin bir başkasını görmesini istemiyorsanız bu işlemi seçebilirsiniz.

Yukarıda siz takipçilere swarm harita { map } özelliği gizleme konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Bu konuda sorularınız için yorumlar kısmından veya swarm yardım & destek hattı üzerinden sorularını gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın