Sponsorlu Bağlantılar

instagram şikâyet geri dönüş süresi kaç gün

252 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, önceki konularımızda instagram şikayet nereden ve nasıl yapılır konusunda siz takipçilerimize ve bu konuda araştırma yapan kullanıcılarımıza bilgiler aktarmıştık. Bu yazımızda instagram geri dönüş süresi ne kadar, kaç günde geri dönerler sorularınıza buradan tecrübelerimize göre cevaplar vermeye çalışacağız.

Bu geri dönüş süresinde kesin bir gün yoktur fakat tahribi olarak diğer kullanıcılardan gelen deneyimlerimize göre net olmamak kaydı ile cevabını yazacağız.

Bir konuda instagram şikâyet ettiğinizde veya hesabınızla alakalı yaşanan sorunlar, problemler nedeniyle şikâyet bildirimlerinde geriye dönüşün olmadığı belirtilmektedir. Sabırsız kullanıcılar tarafından sorunun hemen cevaplanacağını beklerken maalesef işler bu şekilde yürümediğini bilmek gerekmektedir.

Eğer sizde geri bildirim yaptığınızda geri dönüşün ne kadar zamanda, sürede olduğunu merak ediyorsanız “instagram iş yoğunluğu nedeniyle 10 gün ile 15 gün arasında” bir zaman zarfında dönüş yapılmaktadır.

Bu süre daha uzayabilir veya daha kısabilir. Tamamen instagram inisiyatif doğrultusunda olmaktadır. Bu nedenle acele etmemekte fayda vardır. Mutlaka geri dönüş sağlayacaklardır. Bunun için kullandığınız e-posta adresinizi, mail adresinizi doğru yazdıysanız dönüş sağlanacaktır.

TAVSİYE VİDEO;

 

İnstagram kaç günde geri dönüş yapılır konusunda bu verdiğimiz süre yaklaşık olarak bir zaman süresidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın