Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikayelerine aynı anda 6 resim ekleme

910 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, daha önceki konularımızda instagra hikayesine birden fazla resim ekleme konusunda bu işlemin nasıl yapıldığından bahsetmiştik. Bunun nasıl yapılacağını video’da izleyerek sizde yapabilirsiniz.

İnstagram Layout uygulaması ile instagram hikayelerinize aynı anda birden fazla fotoğraf ekleme özeliğini sunmaya başladı.

Bu özellik ile aynı anda altı fotoğrafı birden kullanarak hikayenize ekleme imkanı sunmaktadır. Bundan sonra üçüncü parti uygulamalar olmadan Layout uygulaması ile kullanılabilecek. Bunun için Layout uygulaması cihazınıza indirerek kullanabileceksiniz.

İNSTAGRAM BİR HİKAYEYE ALTI FOTO EKLEME

Android;https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.layout&hl=tr” adresi üzerinden indirebilir.

IOS;https://apps.apple.com/cy/app/layout-from-instagram/id967351793?l=tr” adresi üzerinden indirebilirsiniz.

Bu uygulama üzerinden seçtiğiniz resimleri kolaj yaparak veya diğer ekleme seçenekleri ile direk olarak instagram gönderisinde paylaşabilir yada instagram hikayesine ekleme yaparak çoklu resim gönderi yapabilirsiniz.

Aynı anda maksimum altı adet resim eklemek suretiyle hikayenize ekleyebilirsiniz. Daha önce bu işi kopyalama yöntemiyle nasıl yapılır, nasıl eklenir bunu sizlere videomuzda anlatmıştık.

Bu konumuzda instagram hikayeye çoklu foto ekleme nasıl yapılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın