Sponsorlu Bağlantılar

instagram profilinde yol tarifi butonu ekleme

2.530 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagramda satış yapan kullanıcılar içim müşterilerine daha hızlı erişim sağlamak için önceden yazdığımız makaleye olan instagram profiline ara butonu eklemek yazımızdan sonra “yol tarifi” menüsü nasıl eklenir?

Bunu siz takipçilerimize anlatmaya çalışacağız. Eğer sizde instagram üzerinden satış yapıyor veya bir hizmet veriyorsanız ve müşterileriniz size ulaşmasını sağlamak için işi kolaylaştırmayı düşünüyorsanız o zaman profile bir yol tarifi düğmesi ekleyebilirsiniz.

İNSTAGRAM YOL TARİFİ DÜĞMESİ EKLEME

Profile yol tarifi eklemek için profil ayarlarından “adres bilgisi” girmek gerekmektedir. Bunun için aşağıda adımları takip ederek nasıl yapılır inceleyelim.

  • Ayarlar
  • Profili Düzenle
  • İletişim Seçenekleri
  • Adres

Bu alana giriyoruz ve Sokak adresi, Şehir/Kasaba, Posta Kodu kısımlarını dolduruyoruz. Ardından Seçenekleri doldurduktan sonra profilinize “yol tarifi” butonu gelecektir. Bundan sonra yol tarifi yazan düğmeye basanlar artık kullandıkları cihazlardaki harita özelliğinden faydalanarak adres tarifine göre gideceklerdir.

Yukarıda konu anlatımından müşterilere adres tarifi yapabilmek için kullandığınız instagram hesabına yol tarifi, adres tarifi butonu nasıl eklenir? Bu konuda siz takipçilere destek vermeye çalıştık. Bununla ilgili sorularınız için sayfamızın altında yorum bırakabilir veya instagram yardım sayfamızı kullanarak tüm sorularını tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın