Sponsorlu Bağlantılar

instagram call checkpoint for this action hatası çözümü

1.769 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram sorunlarından biri olan ve hata mesajı olarak instagram call checkpoint for this action hatası ve bununla alakalı olarak çözüm vermeye çalışacağız. Dünyaca ünlü ve en çok kullanılan popüler uygulamalar arasında olan instagram da yeni gelen güncellemeler ile bazen farklı hatalarda alınmaktadır.

Bunlardan en sık yaşanan problemler arasında yerini alan instagram olağandışı bir giriş denemesi ve instagram akış yenilenemedi gibi sorunlar başta olmak üzere diğer bir sorunda instagram akış yenilenemedi hatasıdır.

Bizimde bu konumuzda yaşanan bu problemle alakalı olarak sorunun nasıl çözüleceği tarafına bakacağız.

İNSTAGRAM CALL CHECKPOİNT FOR THİS ACTİON İGDM HATASI

Bu sorun sıklıkla Android tabanlı mobil cihazlarda görülmektedir. Bunun nedeni üçüncü parti yazılımlar arasında oluşan sorun olarak görülmektedir. Bu konuyu biraz daha açacak olursak instagram api uygulaması ile birlikte farklı araçlar, uygulamalar da kullanıyorsanız bu nedenle bu instagram call checkpoint for this action problemi yaşayabilirsiniz.

Hesabınıza giriş yapamıyor sorun yaşanıyorsa o zaman sizlere kesin olmamakla birlikte bu sorunun çözümü için instagram hesabını web masaüstü de tarayıcınızla açınız ve instagram şifre sıfırlama yapınız.

Hesabınıza ait şifreyi değiştirin ve telefon da, tablette üçüncü illegal uygulamaları kaldırın. Bununla birlikte ayarlar > uygulamalar arasında izin verdiğiniz tüm uygulamaları kaldırın.

İnternet bağlantısı olarak vpn bağlantı kullanıyorsanız bunu kaldırın normal bağlantı yapmaya çalışınız. Telefon kodu veya e-posta doğrulamasının doğru adrese gittiğinden emin olun bu doğrulama işlemini sıklıkla yaptığınız da kod gelmeme sorunu da ayrıca yaşandığını hatırlatalım.

Bu konumuzda instagram call checkpoint for this action hatası ve bununla ilgili sorunun nasıl çözülür kısmına bakmaya çalıştık. Bununla alakalı olarak uygulama ve telefonun işletim sisteminde güncel olduğundan emin olunuz.

Sizin de aldığınız hata mesajlarını sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize yazabilir veya diğer instagram sorunları için instagram yardım merkezi sayfamıza yazarak sorunları çözmeye çalışmaktayız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın