Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram iletişim bilgilerine ara butonu ekleme

5.942 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagramda profile ara butonu nasıl eklenir? Bununla ilgili sizlerden gelen sorulara cevap vermeye çalışacağız. İnstagram üzerinden satış yapıyor ve müşterilerinize daha hızlı bir iletişim için telefon ile aranmanız için hızlı erişim butonu olan ara butonu veya kısa mesaj butonu eklemek konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Daha öncedeki makalemizde instagram profiline whatsapp iletişim link ekleme konusunda nasıl eklenir bu konuda yardımcı olmaya çalışmıştık. Burada telefon numarasını, rehbere kayıt etmeden hızlı bir şekilde whatsapp üzerinden iletime geçerek siparişlerinizi hızlı bir şekilde topluya biliyordunuz. Bu konumuzda instagram profiline iletişim bilgisi olarak “ara” menüsü ekleme işlemini anlatacağız.

İNSTAGRAM PROFİLİNDE ARA DÜĞMESİ EKLEME

Profilinize arama menüsü eklemek suretiyle telefon ile arama imkanı sunmaktadır. Bunun için aşağıda vereceğimiz adımları takip ederek işleme devam edebilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Profili Düzenle
  • İletişim Seçenekleri
  • Telefon

Bu alanda müşterilerin size ulaşacağı bir mobil telefon numarası veya sabit telefon numarası girebilirsiniz. Fakat kısa sms mesajı atabileceklerini unutmadan mobil telefon numarası girmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Telefon numarasını girdiniz ve size ulaşabilecekleri bir seçenek olarak Ara veya Kısa Mesaj butonu seçeceksiniz. Bu seçeneklerden sonra kısa bir ön bilgilendirme yapılmıştır.

“İnsanlar seni bu numaradan arayabilir ve mesaj gönderir. Standart kısa mesaj ücretleri geçerlidir.”

Telefon numarasını girdikten sonra hangi arama seçeneği seçtiniz ve “bitti” butonu ile kayıt ediyorsunuz. Böylece instagram profilinde ara butonu görünecektir. Bunu tekrar iptal etmek, silmek için telefon numarasını silerek tekrar kayıt etmeniz yeterli olacaktır.

İnstagram profiline kısa mesaj gönder butonu eklemekte ayınıdır. Bunu sadece bu yapılan adımlarda kısa mesaj butonu seçmeniz yeterli olacaktır.

Bu konumuzda instagram profiline ara düğmesi nasıl eklenir, arama düğmesi ekleme konusunda sorularınıza cevap vermeye çalıştık. Sizinde sorunuz için instagram destek ekibi olarak sayfamıza yazarsanız sorularınızı oradan cevaplayabiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın