Sponsorlu Bağlantılar

instagram “Profilime kimler bakmış” virüsü nasıl silinir?

5.664 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal ağ virüsleri , Facebook , Twitter ve Instagram virüsleri genel olarak kullanıcıların merak ettikleri şeyler üzerine kuruludur. Beni silen kim , beni unflow edenler veya profilime kimler bakmış gibi virüsler bulaştırarak bu işten para kazananlar olacaktır. Bu virüsler nasıl bulaşır ?

instagram virüs

Profilime kimler bakmış virüsü , genel olarak hesabınızı ilişkilendirilmiş , takipçi kasma , beni takip etmeyi bırakanlar , unfollow veya beğeni kasma gibi uygulamalara izin verdiğiniz için bilinmeyen uygulamalar yüzünden hesabınıza virüs bulaşır. Sizin haberiniz olmadan sizin adınıza paylaşım yaparak bir başka hesaba virüs bulaştırmak için merak uyandıran görsel paylaşımlar yapabilirler.

Gizli Hayranlarını artık görebilirsin” gibi merakta bırakan içerikler ile profilleri ele geçirebilirler .Siz siz olun bu tür sahte içeriklere aldanmayın hatta karşıdaki kişiye dm atarak bilgilendiriniz. Konu başında dediğim gibi instagram virüsü nasıl temizlenir? bununla ilgili aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

İnstagram Virüsü Nasıl Silinir?

profilinizi bu tür hesaplardan kurtarmak için yapılacak ilk adım bilgisayar üzerinden “instagram.com” adresi üzerinden profil hesabınıza giriş yapınız.

* Hesabınıza girdikten sonra ilk yapılacak şey şifrenizi değiştirmek olacaktır. Hiç beklemeden şifrenizi değiştirin. Ele geçirilmesi zor kombinasyonlu şifreler oluşturun bunun için Kırılması zor şifre nasıl oluşturulur? bu konuyu incelemenizde fayda vardır.

* Ayarlar > Uygulamaları Yönet > adımları veya “https://www.instagram.com/accounts/manage_access/” adresini kopya yapıştır yaparak direk olarak gidebilirsiniz. Uygulamalar kısmından izin verdiğiniz takipçi kasma , beğeni kasma , takip edenleri bırakanlar veya profilinize kim baktı gibi kullanıcı adı ve şifrenizi vererek izin verdiğiniz tüm uygulamaları buradan sonlandırın siliniz.

* Uygulamaları sonlandırdıktan sonra bundan sonra bu tür uygulamalara sakın izin vermeyiniz , yoksa yine aynı sorunları tekrar yaşayabilirsiniz. Hesabınızı başka bilgisayar veya başka mobil cihazlarda açık unutmayın kişisel bilgileriniz ve özel hesabınız olduğu için devamlı risk altında olabileceğini sakın unutmayın.

Arama Tags & Etiket;

profilime kimler bakmış virüsü , instagram , virüs , nasıl , instagram virüs silme , instagram hesabımda haberim olmadan paylaşım yapılıyor , habersizce paylaşım yapılıyor , virüs nasıl kaldırılır , virüs nasıl silinir , virüs temizleme , remove instagram virüs , Who looked at my profile

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram “Profilime kimler bakmış” virüsü nasıl silinir? (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Bende şu an öyle bir virüs var. Uygulamalarda herhangi bir bağlantılı veya izin verdiğim bir uygulamam yok. Nasıl düzeltebilirim?

    • Kullanıcı şifrenizi değiştirin ve sadece mobil app uygulaması üzerinden giriş yapınız. uygulamalarda bir şey olmadığından emin olunuz

  2. bendede bu şekilde virüs var ama sistem üzerinde izin vermemişim görünmüyor şifremi de değiştirdim ama hala begeniye devam ediyor baska yapa bileceğim bir şey varmı

    • Merve hanım, web üzerinden giriş yapın ve profil > ayarlar > izinli uygulamalar kısmında tüm izin verdiğiniz uygulamaları kaldırın ve şifrenizi tekrar değiştirin.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın