Sponsorlu Bağlantılar

Dummy Maket Cihazlar ne işe yarar?

2.386 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir elektronik mağazaya alış veriş veya gezmek için gittiğinizde stant’da sergilenen cep telefonlarını görmüşünüzdür , veya cep telefonu satan dükkanda vitrinde mutlaka satış için telefonları görüyorsunuz. Peki bu telefonlar ne kadar gerçek ?

Çoğu telefoncu veya mağazalar gerçek telefon yerine birebir orjinal telefonların zarar görmemezi için dummy telefonlar sergilemektedir. Vitrinlerde sergilenmek için orjinal boyutlarda , ağırlığı orjinali ile aynı olan , üzerinde çoğu tuşları aktif ( ses , home , power ) maket telefonlara dummy cihaz veya dummy telefon denilmektedir.

dummy telefonlar

Bu telefonlar genel olarak mağazalarda sergilenmek için veya bazen çocukların oynaması için satın alınırlar. e-ticaret yapan sitelerde 35 TL den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Kısaca dummy telefonun amacı orjinal gerçek telefonların zarar görmemesi , çizilmemesi için yerine kullanılan maket telefonlara dummy cihazlar olarak isimlendirilir.

Arama Tags & Etiket ;

dummy telefon nedir , dummy cihaz nedir , maket telefon neye denir , dummy phone , vitrindeki telefonlar , telefon sergisi için kullanılan telefonlar , telefoncu , dummy nedir , dummy telefon fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın