Sponsorlu Bağlantılar

instagram profil resmi kaldırma

4.247 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler uygulamalardan instagram’da profil resmi nasıl kaldırılır? profil resmi silme ile ilgili siz takipçilere sizlerden gelen soru & cevap sayfamızdaki sorulara cevap vermeye çalışacağız. Takipçi ve Takip bununla beraber paylaşılan fotoğraf ve video paylaşımı ve bunların beğenisi şeklinde çalışan mobil bir uygulamadır.

Bazı instagram kullanıcıları profil resmini silerek herhangi bir fotoğraf olmadan kullanmayı tercih etmektedir. Aslında buda haksız gibi değildir. Daha önceki konularımızda profil resmi nasıl gösterilir? profil resmi büyütme konusunu anlatmıştık.

instagram resmi nasıl zoom ( büyütme ) yapılır?

Mobil uygulamada küçük şekilde gösterilmekte ama bazı formüllerle bunu büyütmek mümkündür. Bizde buna oranla instagram profil resmi kaldırma konusunda sizlere aşağıda vereceğimiz anlatımla kaldırmanız mümkün olacaktır.

instagram profil fotoğrafı kaldırma ;

  • instagram profil resmi kaldırma işlemi için ilk önce Ayarlar sekmesine giriyoruz.
  • Profili Düzenle

  • instagram profil resmi kaldırma adımında “Profil Fotoğrafını Değiştir” yazan kısma giriyoruz. Bu kısımda farklı seçimler gelecektir.

instagram profil resmi silme için diğer adımda “Mevcut Fotoğrafı Kaldır” adımını seçtikten sonra artık profil resminiz instagramda görünmeyecektir.

Ayrıca instagram profil resmi düzenlemeyi bu alanda yapabilirsiniz. Sosyal Ağlardan Twitter, Facebook üzerinden yada telefonun film rulosu üzerinden fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın