Sponsorlu Bağlantılar

instagram profil link ( url ) adresi nasıl alınır?

68.315 views
Sponsorlu Bağlantılar

En çok kullanılan popüler, trend mobil uygulamalardan olan instagram bazı keşfedilmeyen yada pekte önem vermediğimiz gizli özellikleri olduğunu biliyor musunuz? Bu gizli ve pek de işe yaramayacağını düşündüğümüz özellik instagram profil link adresidir. Bu özellik ne işe yarayacak? ve “instagram profil link adresi nasıl alınılır?” bununla ilgili sizlere konumuz dahilinde elimizden geldiğince yardım etmeye çalışacağız.

instagram profil url adresi bir sosyal ağ’da Twitter, Facebook, WhatsApp, Skype veya diğer sosyal ağlarda instagram adresinizi tanıtmak kullanıcı, takipçi artırmak veya herhangi bir başka kullanıcıya bu link adresi sayesinde paylaşım yapmak yada instagram şikayetlerinde bu instagram link adresi kullanılmaktadır. Peki instagram url link adresi nasıl alınır? bununla ilgili sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

İNSTAGRAM LİNK ADRESİ NASIL ALINIR?

Kendi profil adresinizi veya bir başka kişinin profil url adresini almak aslında oldukça kolaydır. Hangi kişinin Profil url adresini kopyalama yapacaksınız! bu kişinin profil adresine giriş yapıyoruz. Instagram link adresi alma için şimdi aşağıdaki resimli anlatımda teker teker takip edebilirsiniz.

instagram profil link adresi alma işlemi için yukarıda kırmızı işaretle profilin hemen üstünde üç nokta kısmını göreceksiniz, bu android telefonlar için farklı bir yerde çıkabilir, instagram profil url adresi alma için kullandığım cihaz iphone üzerinden anlatım yaptığım için bu adımlarla devam ediyoruz.

instagram profil url adresi kopyala için yukarıda menü açılacaktır, “Profilin URL’sini Kopyala” kısmından kendinizin yada bir başka instagram kullanıcısı’nın profilini kopyalamasını yapabilirsiniz. “Bağlantı Panoya Kopyalandı” yazısını gördüğünüzde cihazın belleğine kopyalanacak ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bunu şikayet amaçlı kullanabileceğiniz gibi sosyal ağlarda paylaşım amaçlı’da kullanabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram profil adresi kopyalama, instagram profil link adresi alma, instagram profil link adresi nasıl alınır?, instagram ptofil url adresi nasıl alınır?, profil link adresi kopyalama, link adresi alma, instagram profil adresi nasıl alınır,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın