Sponsorlu Bağlantılar

WordPress yapım aşamasında eklentisi

2.139 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda worpdress yapım aşamasında eklentisi hakkında sizlere bilgi vereceğim, yapım aşamasında eklentisi genel olarak hazırlık aşamasında olan projeleriniz de, hazırladığınız bir web sitesinde gelen ziyaretçiler için hazırlanmış bir uyarı niteliğinde sayfadır.

wordpress yapım aşamasında eklentisi ile projenizin hazır olacağı yayınlanacağı ve bir çok bilgileri bu eklenti ile sağlayabilirsiniz. Bakım Modu eklenti olarak da isimlendirilen bu eklentinin adı Aitasi Coming Soon Plugin olarak verebiliriz.

Aitasi Coming Soon Eklenti’sini “https://wordpress.org/plugins/aitasi-coming-soon/” adresi üzerinden wordpress tabanlı sitemizde kullanabilirsiniz.

WordPress yapım aşamasında eklentisi ;

wordpress tabanlı blog sayfanızda açılışta tam ekran olarak bir bakım modu sayfası oluşturarak gelen ziyaretçilere gerekli bilgileri vermektedir. Bunun için demo sayfasını “https://shapedplugin.com/demo/aitasi/” adresi üzerinden inceleyebilirsiniz.

  • Her türlü wordpress temasına uygundur.
  • Esnek, kullanışlı bir arayüze sahiptir.
  • Geri sayım modu kolay şekilde ayarlamasını sağlamaktadır.
  • Sınırsız arka plan renk değişimi
  • Şirket Logosu ekleyebilirsiniz.
  • Sosyal paylaşım butonları ekleyebilirsiniz.
  • Arka planda youtube video ekleme ( pro )
  • Üye ekleme Özelliği ( pro ) 
  • İletişim Formu ( pro )

Bir çok özelliği ie wordpress bakım modu eklentisini tüm temalarda sorunsuzca kullanabilirsiniz. Eğer sizde bir wordpress yapım aşamasında eklentisi arıyorsanız tam size göre bir eklenti olarak kullanabilirsiniz.

WordPress Eklentisi Nasıl Kurulur?

 

Arama Tags & Etiket ;

wordpress yapım aşamasında eklentisi, yapım aşamasında eklentisi wordpress, wordpress bakım modu eklentisi, bakım modu eklentisi wordpress, wordpress bakım modu eklentisi,  wordpress yapım aşamasında eklentisi, wordpress yapım aşamasında, wordpress yapım aşamasında teması, wordpress yapım aşaması, wordpress site yapım aşamasında eklentisi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın