Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram platform içi reklam vermeye başlayacak

317 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü sosyal ağlardan instagram da son zamanda gelen haberlere göre reklam sayısında artışa gideceğini bundan sonra instagram içindeki farklı alanlarda reklam gösteriminin olacağı hakkında gelen haberleri duymaya başlayacaksınız.

Bilindiği gibi akış esnasında karşınıza sık sık sponsorlu reklamlar görüyorsunuz bunun dışında kullanıcıların en çok ilgilendiği “keşfet” kısmında da artık reklam gösteriminin artacağı gelen haberler arasında.

Söz konusu yerde reklam gösterimi yapacağını duyuran yetkililer böylelikle reklam gelirini artırmayı düşünmektedir. Bu alanda doğrudan reklam olarak görünmeyecek keşfet bölümünden herhangi bir alana dokunduğunuzda reklam gösteriminin olacağı böylece instagram kullanıcılarının reklamlardan rahatsız olmayacağı duyurulmaktadır.

Bu reklam formatı resim ve video olarak karşınıza çıkacağı da ayrıca belirtilmektedir. Bu reklam kapsamının IGTV de üzerinde de etkisinin olacağı haberler arasındadır.

Daha önceki konularımızda bilmeyenler için instagram sponsorlu reklam verme konusunda bilgilere detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın