Sponsorlu Bağlantılar

instagram da takip edenleri çıkarma

453 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda popüler sosyal ağ uygulamalarından instagram da beni takip edenleri nasıl çıkarırım konusunda sizlere bu yazımızda resimli olarak anlatarak destek vermeye çalışacağız.

Dünyaca ünlü, trend uygulamalardan biri olan ve kullanıcı sayısı milyonları bulan instagram da fotoğraf ve video paylaşımı yanında arkadaşlarınız, tanıdıklarınızı da sizi takip etmesine, sizin takip etmenize izin vermektedir.

Bu takip etme veya takipçi kazanma durumlarında sizi rahatsız eden instagram kullanıcıları zamanla elbette olacaktır. Eğer profiliniz gizli ise sizi takip edeni listenden çıkarabilir, profiliniz herkese açıksa bu tür kullanıcıları instagram hesabınızdan engelleyebilirsiniz.

Fakat tabi bu gibi durumlarda farklı sahte hesaplarla sizi takip etmeyeceği, stalk yapmayacağı anlamına gelmemektedir. Bizim bu konumuzda instagram dan takipçi çıkartma işleminin nasıl yapılacağına dair sizlere bilgiler vereceğiz.

İNSTAGRAM TAKİPÇİ ÇIKARTMA

İnstagram hesabınızdan bir takipçi çıkartma işlemini kişiyi engellemeden de yapabilirsiniz. Bunun için aşağıda yapılması gereken adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Profilinize giriniz
  • Sizi takip edenleri listeleyin
  • Çıkarmak istediğiniz kişinin üzerine gelin
  • Takipten çıkar

Bu adımla sizi takip edeni kolaylıkla hesabınızdan kaldırabilirsiniz. Bunun dışında bazı kullanıcılar tarafından instagram toplu takipçi çıkarma işleminin olup olmadığı hakkında sorular gelmektedir. Bunun için 2019 yılı içinde böyle bir özelliğin olmadığını fakat önümüzdeki 2020, 2021 yıllarında herhangi bir yeni özellik gelir mi onu buradan söyleyemeyiz.

Ayrıca Android için instagram takipçi çıkarma iphone gibi cihazlarda takipçi çıkartma işleminin aynı olduğunu da söyleyebiliriz.

Bu konumuzda instagram takipçi çıkarma 2019 da sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan veya diğer tüm instagram sorunlarınız için instagram yardım ve destek hattı üzerinden bize ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın