Sponsorlu Bağlantılar

instagram meydan okuma çıkartması #challenge

94 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram, kullanıcıların görsel yarışmalara katılmaları için ve katılım fazla olmasını sağlamak amacıyla yeni bir meydan okuma etiketi olan #challenge test ettiği gelen haber arasındadır.

Tersine mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong tarafından paylaşılan Challenge çıkartması çıkartmalar kısmında görüldüğü belirtilmektedir.

Meydan okuma çıkartmasında katılımlar için arkadaşlarınızı etiketlemeniz istenir böylece meydan okuduğunuz kişi tarafından etkileşimde bulunarak katılımın artmasına bu nedenle de kullanım oranında da artışın gözlenmesi sağlanacaktır.

Bu challenge çıkartması TikTok uygulamasında düet özelliğinden esinlenerek ortaya çıktığı fikri ortaya atılmaktadır. Böylece iki kullanıcının oynaması gibide diyebiliriz.

TAVSİYE YAZI; instagram hikayesine şarkı sözü ekleme

Bu meydan okuma etiketi şuan sadece test aşamasında olduğu ve bu özelliğin yakın zamanda kullanıma sunulacağı da ayrıca belirtilmektedir.

Yeni gelecek güncellemeler ile instagram challenge çıkartması ile de sizde arkadaşlarınıza meydan okumalar yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın