Sponsorlu Bağlantılar

instagram kullanıcı adım ile giriş yapamıyorum..!

5.458 views
Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Ağ’da popüler uygulamalardan olan instagram’da her şey düzenli çalışmayabilir. Bazı nedenlerden kaynaklı olarak mesela kullandığınız üçüncü parti yazılımlar nedeniyle şifrenizi güvenlik nedeni ile instagram değiştirerek yeniden bir güvenlik kodu almanızı isteyebilir.

Bu sorunların dışında bazen kullanıcı hataları bunlara neden olabilir , şifreyi unutmak veya uzun süreli hesabı dondurmalar nedeniyle kullanıcı adını bile unutabilirsiniz. İnstagram kullanıcı adı ile giriş yapamıyorsanız ters giden bir şeyler olabilir.

Hesabınız çalınır ve kullanıcı adını veya e-posta adresinizi değiştirebilirler.! instagram kullanıcı adı ile giriş yapamıyorsanız ne olacak? Eğer kullanıcı adınız ile giriş yapamıyorsanız ilk önce kullanıcı adınız instagram da var mı yok mu? bunu kontrol ediniz yani kullanıcı adınız arama sonuçlarında geçiyor mu? eğer kullanıcı adı geçiyorsa şifremi unuttum diğer yeni bir şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Kullanıcı adı arama sonuçlarında geçiyorsa , kullanıcı adı değişmiş olabilir veya hesabınız silinmiş olabilir. Bunun için analiz etmeniz gerekecektir. instagram hesabınız çalındığından şüpheleniyorsanız forum doldurup instagram’a göndermeniz gerekecektir. https://ademocut.com/instagram-hesabim-calindi-nasil-geri-alirim/ adresi üzerinden yardım alabilirsiniz. Ayrıca birden fazla instagram hesabı eklemesi yapıyorsanız , diğer hesaplardan çıkış yapın , instagram uygulamasını kaldırın ve yeniden yükleyerek giriş yapamadığınız hesap ile giriş yapmayı deneyiniz. Ayrıca kayıtlı telefon numarasını giriş yerine yazarak şifreniz ile giriş yapmayı deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın