Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Gruptan Nasıl Çıkılır?

794 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca ünlü popüler uygulamalardan olan ve anlık mesajlaşma , ileti gönderme , sesli arama, video arama, resim veya video gönderme uygulaması Whatsapp uygulamasında toplu mesaj gönderme ile grup içi sohbetler yapabiliyorsunuz. Whatsapp telefon numarası üzerinden kayıtlı olanlar arasında mesajlaşma yapabildiğiniz için harici olarak mesaj sadece spam olarak gelmektedir.

Whatsapp‘da sizde grup oluşturarak arkadaşlarınız arasında mesajlaşma yapabilirsiniz. Whatsapp Gruba Arkadaş ekleme yapabileceğiniz gibi grup yönetici iseniz , gruptan arkadaş çıkarmada yapabilirsiniz. Sizi istemediğiniz bir gruba ekler ve siz bu whatsapp gruptan çıkma işlemini nasıl yapabilirsiniz?

Whatsapp  gruptan nasıl çıkılır?

Sizi whatsapp grubuna eklediler ve siz bu durumdan rahatsız oldunuz ve gruptan çıkmak istiyorsunuz. O zaman ne yapabileceğiz? 

  • Grup Bilgisi > bu menüye girmemiz gerekiyor , bu menüye Sohbetler kısmından grubu bulun be sohbet kısmı içine giriyoruz.
  • Grup Resmi olan en üst bölüme bir kere dokunun 

Grup Başlığı yazılı olan yere bir kere dokunmanız yeterli olacaktır. Böylece Grup Bilgisi menüsüne giriş yapabileceksiniz.

Bu kişi listesi ve diğer bilgiler altında en alt kısmında “Gruptan Çık” butonu kullandığınızda Whatsapp gruptan çıkabilirsiniz. 

Kişiyi Whatsapp Gruptan Nasıl Atılır?

oluşturduğunuz whatsapp grubundan bir kişiyi atmak istiyorsunuz. peki nasıl yapılır? tekrar aynı şekilde grup bilgisi kısmından bölümüne giriyoruz ve kişilerin olduğu kısımda gruptan çıkaracağımız kişinin üzerine basarak bir menü penceresi açılacaktır. 

Gruptan Çıkar > menüsünü ile bu kişiyi oluşturduğunuz gruptan çıkar işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gruptan çıkarma işlemini sadece grup yöneticileri yapmaktadır. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Whatsapp Gruptan Nasıl Çıkılır? (2 Yorum)

Yorum Yaz

    • WhatsApp’dan sessizce ayrılmak mümkün değildir. Grup’dan ayrıldığınız da xxx kişi gruptan ayrıldı yazısını grupta herkes görür.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın