Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Kimseyi Takip Edemiyorum?

11.584 views
Sponsorlu Bağlantılar

instagramda kimseyi takip edemiyorum , istek gönderiyorum 3 saniye sonra tekrar takip et diyor , bazen istek hemen kendiliğinden atıyor yardım eder misiniz? İnstagram da kişi veya kişileri takip edemiyorsanız bunun başlıca nedenlerinden başlıca sebebi banlanmış olmanız nedini ile kaynaklıdır.

Neden ban yemiş olabilirsiniz? instagram da takipçi aldığınızda fazla takipçi alırsanız belirli sınırda kullanıcı takibi limitini açtığınızda otuz dakikada 50 kişi takip edebilirsiniz bu sayıyı fazla aşarsanız engellenmiş olabilirsiniz.

Takipçi aldığınızda fazla kullanıcı satın aldığınızda bu ban sebebi olabilir en fazla beş bin 5000 kişi olarak alınız fazla almayınız bitsin tekrar alınız .

Ayrıca instagram uygulamalarına izin verdiyseniz ve bu uygulamalar sizin haberiniz olmadan başkalarını takip etmeye başladığında veya sizin adınıza beğeni yapmayı sağlayan programlara izin verdiyseniz instagram hesabınız banlanmış olabilir.

Bu nedenle bu uygulamaları kaldırmanız gerekir https://ademocut.com/cozum-instagram-kendi-kendine-birilerini-takip-ediyor/  bu adres üzerindeki konu başlığını okuyun ve uygulamaları sonlandırın.

İnstagram şifrenizi değiştirin aynı zamanda instagram üzerinde fazla hesap hareketleri var ise beğeni takip bunlardan kaynaklı olarak bir başka hesabı takip edemezsiniz.

Hesabınızın ban’dan kurtulması için , instagram’da izin verdiğiniz uygulamaları sonlandırın ve 15-20 saat arasında bekleme süresini doldurunuz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram da bir başka hesabı takip edemiyorum , kimseyi takip edemiyorum , instagram takip sorunu , instagram takip edemiyorum sorunu , instagram takip edemiyorum hatası , instagram takip sorun çözümü

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Instagram Kimseyi Takip Edemiyorum? (7 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Instegramda arkdaşlarımı takip ediyorum sonra kendiliğinden atıyor geri bir cevap verirseniz sevinirim
  Teşekkürler

  • son zamanlarda takipçi, beğeni veya limitleri aşacak takip etme, takibi bırakma gibi işlem yaptınız mı?

 2. Merhabalar instagram hesabımdan birden 86 takipçiyi çıkardım ve istek yollayabiliyodum yaklaşık 30 dk sonra istek yollayınca geri atıyor sizce en kısa zamanda nasıl bu sorundan kurtulurum?
  Cevap yazarsanız sevinirim

 3. Merhabalar benim hesabım instagram uygulamasında istek atınca geri atıyor fakat internet sayfasından istek atınca bu sorunla karşılaşmıyorum başka cihazla da denedim aynı sorunla karşılaşıyorum
  Sizce en kısa zamanda bu sorundan nasıl kurtulurum?

 4. Merhaba;2 haftadır kimseye takip isteği gönderemiyorum. Takip engeli nezaman kalkar bir bilginiz var mı. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın