Sponsorlu Bağlantılar

instagram kendi kendine kapanıyor!

40.525 views
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler uygulamalardan instagram’da sıklıkla yaşanan sorunlardan biri olan instagram kendi kendine kapanıyor sorunu ve çözümü hakkında sizlere bu konuda neler yapılabilir? Sorunun çözümü hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

instagram kendi kendine kapanıyor iphone veya android cihazlarda sıklıkla yaşanan problemlerden, hatalardan biridir. Dünyaca ünlü , popüler uygulamalar arasında yer alan bu app uygulaması son zamanlarda sıklıkla gelişerek, sık sık güncelleme yaparak özelliğine bir çok yenilikler katmıştır.

İnstagram durduruldu hatası bazı nedenlerle bu sorunlar yaşanmaktadır. Kendi kendine kapanıyor olmasının belli başlı nedenleri arasında bu hatalar gözden kaçtığı için yaşanmaktadır.

instagram kendi kendine kapanıyor sorunu ve çözümü ;

  • İphone ( İOS ) veya Android işletim sistemli telefonların işletim sisteminde eski sürümünün kullanılması buna sebep olabilir. Bunun için telefonun sürümünün güncellenmesi gerekiyor.
  • Telefon kadar kullandığımız instagram app uygulamasının eski versiyon olmasıdır. Eski versiyon sürüm kullanması nedeniyle instagram uygulaması kendi kendine kapanmasına neden olabilir.
  • İnstagram kendi kendine kapanıyor sorunu bazen telefonun donatımsal sorunları ile ilgilide olmaktadır. İnstagram yeni özellikler kazanmasıyla birlikte ram yetersiz gelebilmektedir. Eğer sık sık sadece instagramda uygulamadan atması, kapanmasına neden oluyorsa ram ( bellek ) yetersiz gelebiliyor olması ile ilgilidir.
  • Kendi kendine uygulamadan atıyorsa cihazın ön belleğini temizlemeniz gerekecektir. Telefonun ön belleğini temizlemenizde fayda vardır.
  • Bunun dışında bu hatanın sizden değil de instagram tarafında oluşabileceğidir. Uygulamanın kendi kendine kapanması bazen de instagram tarafından yaşanan yazılımsal, sunucu hataları da olabilir. Bunun için instagram tarafından bir güncellemenin yapılmasını beklemek gerekmektedir.

Yukarıda verdiğimiz nedenlerden kaynaklı olarak instagram kendi kendine kapanıyor, uygulamadan atması nedenlerinin yaşanmasının başlıca nedenleridir. Bu sorunlardan kaynaklı olarak çözümü sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram kendi kendine kapanıyor! (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhabalar benim Instagram sayfam kendi kendine kapanıyor.her yolu denedim defalarca yeni hesap açtım ama 15 dakika en fazla bir gün aktif oluyor sonra tekrardan kapaniyor.her seferinde yeni isim ile yeni şifre ile aciyordum ama yine de kapanıyor hatta bir ara telefonda sıkıntı var zann ettim yeni cihaz aldım email değiştirdim yeni tel numarasıyla acdim yine kapandi.facebook üzerine de acdim o da kapandı.bunun için ne yapmam lazım?

  2. Ilk defe rastladim bu sorunla. Kac yilldir kullaniyorum. Duger instagram hesablarimda kapanma olmuyor.Kendi, ozel sayfama gurish yapinca hemen kapaniyor. Dayandirildi diyor hesap
    Telefon dolu olunca bu sorun oldugunda anliyorum. Telefon dolu deyil ama bu sorun var

  3. Instagtsm direct’e giriyorum fakat mesajlardan herhangi birine tıkladıgımda ‘Instagram Durduruldu’ hatası veriyor. telefonu kapatıp açma uygulamayı silip yeniden yüklemeyi çokça denedim fakat hala aynı.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın