Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram facebook giriş sorunu çözümü

1.959 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da Facebook ile giriş ve Facebook bağlantı sorunları hakkında siz takipçilerimize bilgi vermeye çalışacağız. Popüler, trend uygulamalardan biri olan instagram uygulamasına telefon numarası, kullanıcı adı, mail adresi ile giriş yapabiliyorsunuz. Bunun yanında Facebook ile giriş yapma özelliği de işlemi kolaylaştırmasına rağmen birçok sorunu da yanında getirmektedir.

Daha önceki konularımızda instagrama Facebook ile giriş yapma konusunda yazılarımız olmuştu, bu konumuzda instagram facebook giriş sorunu yaşayan arkadaşlar için birkaç tavsiyemiz olacaktır.

FACEBOOK İLE GİRİŞ YAPILAN İNSTAGRAM

İşletme hesaplarında Facebook sayfanızı bağlayarak işletme hesabı oluşturuyorsunuz. Bununla birlikte bu hesabınızla instagram giriş yapabilirsiniz. Bireysel hesaplar da ise Ayarlar > Bağlı hesaplar kısmından Facebook hesabınıza bağlayabilirsiniz.

Buraya kadar herhangi bir sorun olmamaktadır. Fakat eğer cihazı değiştirdiğiniz de veya farklı bir cihazdan instagram hesabına giriş yapacağınız zaman uygulama olması gerekmektedir. Yani birde telefona Facebook uygulaması yükleyerek instagram uygulaması ile o şekilde giriş yapılmaktadır.

İNSTAGRAMA FACEBOOKDAN BAĞLANMA SORUNU

İnstagrama Facebook üzerinden bağlantıda birçok sorunlarında olduğu görülmektedir. Facebok arkadaşlarını ekleme sorunu, girişte Facebookdan bağlanamama gibi birçok problemle karşılaşılmaktadır.

Facebook sayfanıza giriş yapıyorsunuz İzinli Uygulamaları bulup instagram buluyoruz buradan izinler ayarından Facebook ile bağlantınızı kesiniz ardından instagram uygulamasından Facebook ile bağlantıyı tekrar deneyin kullanıcı adınızı ve şifrenizle giriş yapmayı tekrar deneyin.

İOS işletim sistemi kullanan kullanıcılar iPhone, iPad cihazlarda Facebook ayarını tanımlayın ardından instagram uygulaması üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizi girmeden Facebook ile bağlan ile tekrar giriş yapmayı deneyin.

İnstagrama Facebook ile giriş sorunlarında sizlerin de yaşadığınız problemi sayfamızın hemen altında yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Bu konuyla alakalı hatalar, sorunlar, problemlerinizi sayfamızdan bize iletebilir veya çözdüğünüz sorunları paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram facebook giriş sorunu çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın