Sponsorlu Bağlantılar

instagram hikâyesine video yükleme sorunu

567 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram hikayesine video yükleme sorunu hakkında çözüm üretmeye çalışacağız. Bir yerden indirdiğiniz telefonda yüklü olan videoları instagram da hikayesi olarak paylaşmayı düşünüyorsunuz.

Bu yüklediğiniz videoları hikayede oynatılamıyor olması, oynatmaması hatası kısmen de olsa yaşanabilmektedir. Bizde bu stories, hikaye problemini çözmek için aşağıda vereceğimiz küçük ipuçları ile çözebilirsiniz.

İNSTAGRAM HİKAYESİNDE VİDEO OYNATMA SORUNU

Hikaye kısmına yüklediğiniz videoları oynatmama sorunu tamamen video kaynaklı olarak yaşandığını düşünmekteyim. Bunun için aşağıda adımları takip ederek instagram video oynatma sorunu çözümü sağlamış olursunuz.

  • Telefonda film galerisinde video instagram hikayesine yüklediğiniz ve sadece ses geliyor ama video oynamıyorsa o zaman video galeri üzerinden küçük bir düzenleme yaparak video tekrar kayıt ediniz.
  • Kayıt ettiğiniz video instagram hikayesine yüklediğiniz ve oynattığından emin olduğunuzda paylaşım yapabilirsiniz.
  • Bunun dışında ayrıca Whatsapp üzerinden bir başka kişiye göndererek, gönderdiğiniz bu video tekrar galeriye kayıt ediniz ve bu kayıt edilen video instagram hikayesine yüklemeyi deneyiniz.

Yukarıda instagram hikayesinde video oynatma hatası alan arkadaşlar için yukarıda verdiğimiz çözüm yolu ile video tekrar düzenlemek ve kayıt etmek suretiyle instagram hikayesinde video oynatma sorunu çözüm sağlamı oluruz.

Yukarıda konuyla alakalı olarak sizinde yaşadığınız sorunları sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza veya instagram yardım sayfası kısmından sorularınızı tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın