Sponsorlu Bağlantılar

instagram destek ekibi geri dönüş yapmıyor

705 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda instagram müşteri hizmeti geri dönüş yapmıyor konusunda sizlerden gelen soru-cevap sayfamızdan bizimle paylaşılmıştır.

İnstagram uygulamasında yaşanan problemler, hata ve sorunları sizlerin sorularıyla şimdiye kadar kendi tecrübelerimizle ve bilgi birikimimizle cevaplamaya çalışıyorduk fakat bizimde yetmediğimiz yerlerde instagram yardım formlardan geri bildirim yapmanız gerektiğini de bu arada bildirmiştik.

İNSTAGRAM MÜŞTERİ HİZMETLERİ GERİ DÖNÜŞ SÜREÇ NEDİR

Bu geri bildirimlerde instagram müşteri destek ekibi geri dönüşü oldukça yavaş olduğunu ayrıca gelen şikâyet sayfamızda da bildirilmektedir.

Instagram müşteri temsilcileri herhangi bir telefon numarası ile ilgili irtibat, kontak sağlanamamaktadır. İtirazları sadece instagram destek sayfası üzerinden form doldurup itiraz ettiğiniz, şikayetlerinize geri bildirimlerinize dönüşler yapmaktadır.

Bu geri dönüşler işin, başvuruların yoğunluğuna göre zaman almaktadır. Bu geri dönüşler 10 gün öncesinden olmuyor zaman alıyor. Bu nedenle şikâyetçi olan instagram kullanıcıları sabırsız oldukları için bu süreç bir uzun gelmektedir.

İNSTAGRAM MÜŞTERİ HİZMETİ NE ZAMAN GERİ DÖNÜŞ YAPAR

Eğer instagram da şikayet formu doldurduğunuzda size mutlaka geri dönüş yapacaklardır. İnstagram müşteri hizmeti bu konuda geri dönüş süreçleri geç olmaktadır o nedenle biraz sabır göstermeniz gerekmektedir.

Tavsiye Yazı; instagram akış yenilenemedi sorunu

Bu konumuzda sizlerden gelen instagram müşteri hizmeti geri dönmüyor, geri dönüş yapmıyor gibi sorulara cevaplar vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın altında yorumlardan bize soru sorabilir veya instagram yardım sayfamızdan instagram ile ilgili tüm sorularınızı tarafımıza sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın