Mobil

instagram hikayede “Province” izleyicisi nedir?

instagram hikayede “Province” izleyicisi nedir?

Instagramda yeni gelen güncelleme ile lokal hikayeler veya diğer adıyla konum hikayelerinin geldiğini paylaştığınız hikayelerde bulunduğunuz şehirde , hikayeye konum eklediğinizde ve profilinizin açık olması halinde lokal aramalarda bu paylaşılan hikayeleri herkesin izleyebileceğini anlatmıştık.

konum hikayesi nedir? konumuzda ayrıca bunu inceleyebilirsiniz. Paylaştığınız hikayelerde izlenme sayısını ve kimlerin izlediğini görmek için hikayeyi yukarı kaydırdığınızda izlenme sayısı ve konum hikayesi sayısı bununla birlikte lokal adı ve province hikayesi sayısı görülmektedir.Bizde province hikayesi izleyicisi nedir , ne anlama gelir bununla ilgili kısaca bilgi verelim.

İngilizce kelime olan Province kelime anlamı olarak Türkçe karşılığı İl, Şehir, Vilayet anlamına gelmektedir. Sizin hikayenizi izleyen kişiler aynı lokalden izlediği anlamına gelmektedir. Tabi birde normal lokal hikayesi var , burada sizi farklı yerlerden izleyenlerde olmaktadır. Ben Konya’da yaşadığım için söylüyorum, Konya kelimesi aradığımda instagramda Konya lokal hikayelerinde Antalya Havaalanı’da çıkmaktadır burada bir lokal karışıklığı söz konusudur, yani arada km mesafelerin olmasına rağmen bunun çıkması biraz mantıksız gelmektedir. Bu nedenle sizi farklı Şehirlerde izleyebilirler bunda büyük ölçüde o şekilde ifade etmektedir. 

Arama Tags & Etiket ;

province hikayeleri nedir, province hikayeleri ne demek, province hikayeleri instagram, province hikayeleri izleyicisi kimdir,

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL