Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum

698 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram sorunlarından biri olan instagram hesabımı dondurdum açamıyorum sorunu ve çözümü hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Bu sorun instagram hesap dondurma sonrasında geriye açılmaması nedeniyle yaşanan hatalar, problemler nedeniyle sıklıkla yaşanan bir durum olarak söyleyebiliriz. İnstagram hesabını dondurduğunuz da 7 güne kadar beklemek icap etmektedir. Dondurduğunuz hesabı hemen cayıp tekrar geri açamıyorsunuz. Bunu beklemek gerektiğini tekrar söyleyelim.

Bazen de instagram hesabını dondurdum geri açılmıyor beyaz sayfa sorunları yaşanabilmektedir. Hesabınıza ait kullanıcı adı ve şifrenizi doğru biliyorsanız hesabınızı tekrar geri açabilirsiniz. Dondurduğunuz hesabı tekrar geri açmak isterken aldığınız hataların başında 1-2 gün içinde açmaya çalıştığınız da kullanıcı adı bulunamadı sorunları yaşanabilmektedir.

Dondurulmuş instagram hesabını geri açarken yaşanan hataların başında aradan zaman geçmeden tekrar açmak, veya unutulmuş parola kullanıcı adını unutmak sıklıkla yaşanan sorunların kaynaklarıdır. Bu konumuzda siz takipçilere instagram hesabını dondurdum geri açamıyorum konusunda sorularınıza destek vermeye çalıştık. Sizlerinde bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hesabımı dondurdum geri açamıyorum (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İnstagram hesabımı yaklaşık 2,3 hafta önce dondurmuştum fakat hesabımı açamıyorum eror veriyor bana yardımcı olabilirmisiniz ben o hesabı kurtarmam gerekiyor

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın