Sponsorlu Bağlantılar

instagram engel kaldırma sorunu çözümü

4.878 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram engellemeyi kaldırma sorunu ve bununla alakalı olarak sorunun çözümü hakkında siz instagram kullanıcılarına bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Daha önceki konumuzda engelli kişilerin engeli nasıl kaldırılır konusunda siz takipçilerimize bu konuyla ilgili makalemizi yazmıştık. Bunu ek olarak instagramda engel kaldırma sırasında oluşan sorunlar hakkında yaşanan problemleri çözmeye çalışacağız.

Sizlerden gelen sorulardan biri “Karşılıklı olarak birbirimizi engelledik, daha sonra tekrar engelimizi kaldırmaya çalıştığımızda birbirimizi bulamıyoruz” konusunda bu sorun nasıl çözülür bunu sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

İnstagram engel kaldırma sorunu olarak ilk önce instagramda engel nasıl kaldırılır? Bunu anlatarak konumuza başlayalım.

İNSTAGRAMDA ENGEL KALDIRMA

Kullanıcıyı engellediniz ve bunun engelini kaldırmak istiyorsunuz Ayarlar > Engellenen Hesaplar altından mobil telefonlar, cihazlar üzerinden bu kişilerin engelini kaldırabilirsiniz.

Bu konumuzda instagram engel kaldırmada kullanıcı bulunamadı sorunu çözümü için aşağıda vereceğimiz adımları takip ederek bu problemi ortadan kaldırmaya çalışacağız.

Kullanıcı engellini kaldırmak için engellediğiniz, engelli kişiyi bu kısımdan engelini kaldıralım. Eğer buradan kaldırma konusunda hata alıyorsanız o zaman web üzerinden giriş yaparak instagram kullanıcısının engellemesini kaldırmayı deneyin.

İNSTAGRAM ENGEL KALDIRMA SORUNU

https://www.instagram.com/accounts/access_tool/accounts_you_blocked” adresi üzerinden tarayıcıya yapıştırın ve kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapınız.

Burada önceden engellediğiniz kişilerin kullanıcı adını göreceksiniz. Burada kaldırmak istediğiniz kişilerin kullanıcı adını “https://www.instagram.com/kullanıcıadı/ şeklinde yazarak tarayıcıdan bulabilirsiniz.

Engellemeyi Kaldır ile bu kişinin engellemesini web üzerinden kaldırın. Bunu karşılıklı olarak yaptıysanız her iki taraf da bu şekilde yapsın.

Ardından mobil cihaz üzerinden giriş yaparak Ayarlar > Arama geçmişini Sil ile telefonun arama kayıt geçmişlerini silin.

Son olarak Uygulamadan çıkış yapın ve tekrar giriş yaparak tekrar görünür hale geleceksiniz. Böylece engel kaldırmada yaşanan sorunları bu şekilde çözmüş olacaksınız.

Bu konumuzda instagramda engel kaldırma sorunları çözümleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bununla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularını gönderebilirsiniz.

Diğer tüm konuda sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın!

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram engel kaldırma sorunu çözümü (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın