Sponsorlu Bağlantılar

instagram hesabımdan çıkış yapamıyorum sorunu çözümü

3.342 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ilginç bir instagram sorunlarından biri olan instagram hesabımdan çıkış yapamıyorum hatası ve bununla ilgili olarak bu sorunun nasıl çözüleceğine dair bilgiler vereceğiz. Tarafımıza https://www.instagram.com/admocut/ hesabım üzerinden gönderilen bir soruda kullanıcı şu şekilde soru sormuştur.

Hikâye paylaşımı sırasında takılı kaldı bir haftadır hikâye yüklemesi yapamıyorum ve hesaptan çıkış yapmama izin vermiyor şeklinde tarafımıza soru gönderilmiştir.

İnstagram sosyal ağlardan en çok kullanılan trend uygulamalardan biridir. Kullanıcı sayısı oldukça fazla olan instagram da sunuculara aşırı yüklenme olduğunda bazen stabil olarak çalışmamakta ve bir çok sorunu da yanında getirmektedir.

Bu sorun aslında yeni karşılaştığım bir hatalardan, problemlerden biridir. Bu nedenle bizde sizlere instagram hesap çıkış sorunu yaşan kullanıcılar için bu hata nasıl çözülür, sorun nasıl düzelir bununla ilgili olarak yapmanız gereken püf noktasını vereceğiz.

İNSTAGRAM HESABINDAN NASIL ÇIKILIR

İnstagram hesabından çıkış yapmak için Profil > Ayarlar > Çıkış yap adımlarını kullanarak hesaptan çıkış yapmak olacaktır. Fakat bazen uygulama düzgün çalışmadığı için böyle sorunlar yaşanabilmektedir.

Android cihazlarda Ayarlar > Uygulama > instagram adımlarından giderek önbellek ayarlarını temizleyiniz. Önbellek ayarlarını temizledikten sonra tekrar instagram uygulamasından çıkış yapmayı deneyiniz.

İOS işletim sistemli iPhone, İpad uygulamalarında herhangi bir sorun gözükmemekle beraber son vereceğimiz bonus ipucu ile hesabınızdan, uygulamadan çıkış yapabilirsiniz.

İnstagram uygulamasından çıkış yapamıyorsanız o zaman instagram web’den giriş yapınız. Yani bilgisayardan https://wwwi.instagram.com/ adresi üzerinden hesabınıza giriş yapınız. Buradan hesabınızla ilgili olarak şifre değiştirme işlemini gerçekleştiriniz.

İnstagram şifrenizi değiştirdiğinizde tüm uygulamalardan çıkış yapacaksınız. Böylece tekrar yeni şifreniz ille ilgili olarak tüm hesaplara tekrar giriş yaparak sorunu çözmüş olacaksınız.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda instagram hesabından çıkamıyorum nasıl çıkış yaparım, nasıl çıkılır konusunda sorulara cevaplar vermeye çalıştık.

Tavsiye Yazı; instagram yardım hattı

Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesi üzerinden sorunlarınızı hatalarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer instagram ile ilgili sorularınızı instagram yardım hattı sayfamızdan bizimle paylaşarak sorunlarınızı çözebiliriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

instagram hesabımdan çıkış yapamıyorum sorunu çözümü (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. instagram hesabından çıkış yapamıyorum 2020, 2021 yılına gireceğiz hala şu uygulamalar düzgün çalışmıyor, yeni nesil telefonlar 32 bit, 64 bit hızlı çalışsın diye alıyoruz burada çıkış yapmıyor takılı kalıyor :(

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın