Sponsorlu Bağlantılar

Android ana ekrana uygulama ekleme

246 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Android telefonlarda, Android tabletlerde ana ekrana uygulama veya diğer adıyla kısayol ekleme işleminin nasıl yapılacağına dair sizler ipuçları vereceğiz.

Önceki konularımızda ana ekranda uygulama görünmüyor sorununda bu konumuzdan bahsetmiştik. Bu konumuzda ayarlar kısmından sizlere bu işlemin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler vermiştik.

Bu yazımızda Android ana ekrana kısayol ekleme nasıl yapılır bunu sizlerle paylaşacağız. Bunun için hemen aşağıda adımlarla sizde kolaylıkla yapabilirsiniz.

ANDROİD ANA EKRANA KISAYOL EKLEME

Kısayol eklemek için Uygulama basılı tutun > Basılı tuttuğunuz parmağı kaldırın > Eklemek istediğiniz kısayola sürükleyip bırakın.

Bu şekilde kısayolu istediğiniz yere sürükleyip bırakarak eklemiş olursunuz. Bunun dışında diğer farklı yöntem ise;

  • Google Play
  • Izgara { Ayarlar }
  • Ayarlar
  • Ana Ekrana Simge Ekle

Bu özellik yeni eklenen indirilen, yüklenen uygulamalar için geçerlidir. Daha önce yüklenen uygulamalarda kullanılmaz. Burada Android cihazlar sürükle bırak yöntemi ile istenilen alanlara uygulamaları taşıyabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Yeni eklenen veya eklediğiniz uygulamalar görünmüyorsa bunun için en iyi yöntem uygulamayı kaldırıp tekrar eklemek olacaktır. Bazı stabil çalışmama durumları olduğu için bu durum yaşanabilmektedir.

Bu konumuzda ana ekrana uygulama ekleme Android cihazlar nasıl yapılır, nasıl yapılmış tarzında anlatım ile sizlere bilgiler vermeye çalıştık.

Konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Diğer tüm akıllı telefon sorunları için sayfamızı kullanarak tarafımıza sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın